8 näpunäidet, kuidas oma YouTube'i kanalit Scratchist alustada ja kasvatada

Nii et kõik tahame oma mõju Youtube'is kasvatada, kuid mida teete siis, kui alustate nullist tellijaga nullist?

See võib olla tavaline küsimus, mis kerkib meie kõigi silmis, kuid me otsime oma sisseehitatud küsimusi vaid harva!

Tahtsin alati luua oma Youtube'i kanali, kuid olin seda nii kõhklemata, mõeldes selle tulemustele, tellijad, valvetunnid ja palju muud segadust on mind seda alati takistanud.

Kuid alati tuleb elus kätte aeg, mil muutute oma eesmärgi nimel nii kirglikuks ja ületate kõik oma tõkked ning streigite kohe ja nii juhtus minuga!

Kõigi oma võitluste ajal puutusin kokku paljude teemade ja mõjukate näpunäidetega, mis on minu teekonda oluliselt mõjutanud, ja tahaksin teiega jagada, kuidas kasvatada sellel aastal väga mõjukat ja kasumlikku youtube'i kanalit!

Nendest näpunäidetest saate teada mõnda tõestatud strateegiat ja praeguseid parimaid tavasid oma abonentide kasvatamiseks ja passiivse sissetuleku loomiseks Youtube'is.

1. JUST ALUSTAKS

Nullist alustades võib teid pisut närvi ajada ja mõelda tulemustele, mida pärast seda loodate, ja teie mõtetes võib tekkida palju küsimusi, kuid nii oluline on mitte oodata kõiki vastuseid.

Nii et alustage enne, kui olete valmis!

Esiteks peaks teil olema midagi, mis paneb inimesi teid rohkem tellima, ja teiseks peate õppima, mida on vaja pilkupüüdva ja köitva sisu tegemiseks, mis võiks panna inimesi teie kanalile tulema alati, kui nad YouTube'i vaatavad.

Pidage alati meeles, et teie esimestest videotest saavad alati teie kõige halvemad videod, nii et ärge muretsege selle pärast. Alustage kohe ja laadige oma esimene video üles nii kiiresti kui võimalik ja laske meil seda vaadata!

2. JAGA OMA SISU / KANALIT

Rääkige inimestele oma kanalist ja pange nad teie loodud sisuga tegelema. Nad võivad olla teie sõbrad, pereliikmed või klassikaaslased ja saavad teie parimateks toetajateks, kui olete just alustanud!

Mul on Facebookis, Instagramis jne paarsada sõpra ja võib-olla teete ka teie. Nad on suurepärased inimesed, kes saavad olla teie tellijad, kui olete just alustanud, aga pidage alati meeles, et ärge kunagi seadke oma eesmärki kellelegi rämpspostiks;)

Võib-olla ei pruugi kõik teie sõbrad ja sugulased teie jagatud asjadest hoolida, kuid mõelge alati selle alustamisele oma võrguga.

Samuti saate oma kanalilinki jagada oma Instagrami bios või sotsiaalmeedias postituse kaudu.

Mis siin konkreetselt seisneb, on see, et annate maailmale teada, et teete Youtube'is sisu, nii et pange oma visioon ümber pisut kirge ja rääkige sellest inimestele.

3. KESKMES ON NIKS

See on väga oluline asi, mida peate mõistma, et keskendatud niši omamine on palju võimsam kui üldise sisu näitamine.

Reaalsus on see, et kui proovite jõuda kõigini, jõuate lõpuks mitte kelleni! Kui olete konkreetseks saanud, on siin teie jõud!

Olen varem palju kanaleid teinud ja lõpetanud nende sulgemise, kuna ma ei olnud keskendunud ühele nišile, pigem olin huvitatud kõigest trendist ja minu sisu oli enamasti üldine.

Nii et kõigepealt peate otsustama, kes soovite olla teie sihtrühm ja mis neid huvitab?

Näiteks kui teil on aianduskanal, siis jõuavad aiandusest huvitatud inimesed teie kanalini ja need, kes seda ei soovi, otsivad midagi muud, kuid see on täiesti ok.

4. Õigeaegne ajakohastamine

Ärge kartke alustada midagi väikest.

See võtab natuke aega, et suureks saada! Ole reisi ajal kannatlik

Proovige alati ise välja töötada tagasisidet, mis aitab teil sisu õigeaegselt värskendada.

Ma üritan alati paberitüki välja tõmmata ja neile küsimustele vastuse kirjutada.

"Miks huvitavad inimesed minu sisu ja millist väärtust see konkreetsele vaatajaskonnale pakub?"

Ja soovitan teil ka proovida nendele küsimustele vastused alati välja mõelda ja see aitab teil tõesti oma sisule väärtust juurde anda ja seda vastavalt uuendada.

5. ENGAGE

Seda on ka olulisem teha, kuna see ei puuduta üleslaaditud videot. See on midagi, mida teete pärast video üleslaadimist või võib-olla enne seda või selle üleslaadimise ajal.

Harjutamiseks peate minema teiste inimeste videotele või sotsiaalmeedia platvormidele, kus inimesed on huvitatud teie sisutüübist, kommenteerivad neid seal, vastavad küsimustele ja kutsuvad inimesi teie videotele.

Ära ainult telli, vaid telli, kuid lisage inimeste elule mingit väärtust.

Ärge minge inimeste kanalile ja küsige SUB-ilt SUB-i ning ärge reklaamige oma kanalit ülemäära.

Selle tegemiseks kulutage natuke aega. See ei ole ainult 5 minuti küsimus päevas. Varased YouTube'i inimesed, kes tegid läbimurde, arvestavad iga sekundiga. Nad panid aega oma kanalite ehitamiseks, üks tellija korraga.

6. Rõhuasetus põhialustele

See meenutab mulle Michael Jordani tsitaati,

"Keskenduge põhialustele ja tõuseb kõik, mida teete"

Seda hinnapakkumist saab rakendada igas valdkonnas ja kindlasti ka Youtube'is!

Peate keskenduma põhiasjadele, omama head pealkirja, keskenduma heale pisipildile, sildistama oma videod nii, et need oleksid paremini leitavad. Iga YouTube'i edulugu on alati alustatud põhitõdedega.

Ja kui te ei tea selle jaoks saadaolevaid ressursse, on palju õppida ja isegi YouTube on kokku pannud „Loojate akadeemia” või „Looja mänguraamatu”.

Uurige põhitõdesid, õppige põhialuseid ja ärge lihtsalt õppige neid, vaid proovige neid ka omandada!

7. Sisu on kuningas

Tead, üks esimesi asju, mida võin teile tellijate saamise kohta öelda, on lisada väärtust kellegi elule!

Kas teie video ajab kellegi naerma? Kas see vastab küsimusele? Kas see lahendab probleemi? Mida see kellegi elu heaks teeb?

Kui saate sellele vastata ja oma sisus nii juhtuda, olete õigel teel ja päeva lõpuks langeb edu Youtube'is järjekindla, strateegilise ja kvaliteetse sisuni.

Üks suurimaid näpunäiteid, enne kui vajutate rekordi, tehke mõned uuringud ja mõned ettevalmistused. Kulutage mõni aeg videoideede otsimiseks, otsige populaarseimaid teemasid, mis on trendis kultuuris, ja kavandage siis oma videoid - see suurendab teie sisu tugevust.

8. JÄTKUSUUTLIKKUS

Lõpuks ei saa ma piisavalt rõhutada järjepidevust!

Nii tähtis on pühenduda pikaajalisusele, et olla järjekindel. Pakun välja ühe video nädalas ja nädalase vaheajaga paneb teid üleslaadimistest nii palju õppima ja aja möödudes saate tulemustest aru ja jälgite neid, töötavaid strateegiaid ja taktikat, mis meelitage inimesi oma videotele, nende tähelepanu teie sisule ja lõpuks tellimisele!

JÄRELDUS

Ma tean, et võitlus on tõeline ja te, kutid, võite lööma teatud takistusi, väljakutseid ja küsima endalt, miks inimesed ei vaata minu videoid ega telli minu kanalit. Üks suurimaid põhjuseid, miks nad seda pole, on see, et te ei pruugi järgides neid parimaid tavasid. Võib-olla pole teie sisu huvitav, see pole piisavalt kaasahaarav, see ei lisa kellegi elule väärtust.

Küsige endalt, milliseid kanaleid te vaatate, miks te neid kanaleid vaatate, miks keegi tellib. Need küsimused peate oma sisu kohta endalt küsima, sest kui te seda ei tee, postitate võib-olla sadu videoid, mitte ei telli tellijaid ja mõtlete, miks mitte!

Päeva lõpus pidage meeles “Ole kannatlik”, sest suured asjad võtavad aega ja suured asjad nõuavad palju tööd.

Astuge ise temposse ...... Olge kannatlik ... ... hoidke õppimist ja jätkake üleslaadimist ning te lõpuks kasvate!

Kõik need näpunäited on minu enda kogemuse tulemus, kui ma oma reisi ajal silmitsi seisin.

Kui olete läbi elanud erinevad kogemused ja saate minuga ja mu kogukonnaga mõjukamaid näpunäiteid jagada, siis minge edasi!

Meil kõigil oleks hea meel lugeda teie ettepanekuid ja nõuandeid :)