8 näpunäidet hea terapeudi leidmiseks: kuidas vältida Schmucki ja leida see õige

Foto: Everton Vila saidil Unsplash

Kas soovite teada terapeudide valdkonna saladust?

Nad on kõik hullud.

See on tõsi. Ma ei tee seda välja. Ma võin seda öelda seetõttu, et olen üks neist, olen nendega abielus, olen nendega sõbraks ja mul on ka oma terapeut (olen praegu oma 4. kohal). Fakt, et nad on hullud, on seetõttu nii raske head leida.

Protsessi lihtsustamiseks tahan anda mõned õpitud näpunäited. Need sammud peaksid aitama teil leida terapeudi, kes sobib teile hästi ja säästab segadust, millega enamik uustulnukaid silmitsi seisab:

1) Volikirjad pole alati olulised

Enamik inimesi alustab oma terapeudi otsinguid Internetis. Probleem on selles, et terapeudid kasutavad tonni akronüüme - LPC, LCSW, Ph.D., NCC, EMDR, LMFT, TF-CBT, DBT, BLAH.

Ok, ma tegin viimase üles. Kuid tegelikult on akronüüme rohkem kui ma isegi tean. Nad kõik tähendavad midagi, kuid kas nad on olulised?

Ei

Paljudele terapeutidele meeldib tunduda hea mainega ja nende statistika koostamiseks kasutatakse akronüüme. Nad täidavad oma visiitkaardi tähestikusupiga lootuses, et usaldate neid. Mõned nende kasutatavad akronüümid on täiesti mõttetud. Võtame näiteks NCC. See tähendab riiklikku diplomeeritud nõunikku. Kõlab muljetavaldavalt, kuid see tähendab ainult seda, et terapeut läbis NBCC testi ja et neil on magistrikraad. Kõik riigi litsentseeritud terapeudid on seda teinud. NCC on üleliigne mandaat.

Teisest küljest on mul LPC. See on riigi välja antud litsents, mis tähendab, et mul on vähemalt 2000 töötunnist kogemust, 100 tundi järelevalvet, mul on kaptenid ja NBCC on sooritanud testi. See volikiri ütleb minu kogemuse kohta midagi, kuid see ei tähenda veel, et oleksin oma tööga hea. Pidage meeles, et ma olen hull.

Inimese nime taga olevad tähed pole kõige tähtsamad. Hea nõustaja teeb just suhe, mis neil teiega on. Minu halvim nõustaja, keda ma olen kogenud, oli doktorikraad. ja oli aastakümneid harjutanud. Ta koolitas mitmeid tõenduspõhiseid tavasid ja ometi polnud meil suhet. Vestlus oli ebamugav ja talle meeldis mulle pigem nõu anda kui kuulata. Pole tähtis, kui palju ta treenis, me ei ühendanud. Temaga ravi oli ebaproduktiivne.

Terapeuti otsimisel teadke seda: Uuringud näitavad, et kõige tõhusam terapeut on see, kellel on nende kliendiga hea terapeutiline suhe. See on väljamõeldud viis öelda: kui teil on oma terapeudiga hea suhe, siis saate paremini. Nii et ärge keskenduge volikirjadele ja keskenduge rohkem oma potentsiaalse terapeudi iseloomule.

2) Hind ei tähenda kvaliteeti

Järgmine asi, mida oma Interneti-otsingus märkad, on hind. Kui palju teraapia maksma peaks?

Teraapia on nagu vein - hind ei määra kvaliteeti. Terapeudi tasu on summa, mis nende arvates on nende ekspertiis väärt. Mõnel juhul maksate saagi koore eest sadu dollareid tunnis. Nad on oma ala eksperdid ja väärivad iga senti. Teinekord maksate kaks korda rohkem selle eest, kes mõtleb enda peale üsna kõrgelt.

Minu kogemuse kohaselt on mul 40 dollari eest tunnis olnud minu elu parimaid teraapiaid. Minu terapeut tõi minust välja küljed, mida ma polnud kunagi varem kogenud ega muutnud. Halvim terapeut, keda ma nägin, laadis tunnis 220 dollarit. Jumal tänatud, et mu kindlustus maksis tema määrad, sest vastasel juhul oleksin jama raha hunnikus maha lasknud.

Päeva lõpus võtab enamik terapeute 100–150 dollarit tunnis. See on tööstusele mõistlik määr. Kui terapeut laadib rohkem, siis on parem, kui nad on asjatundjad, või kipuvad teid tõenäoliselt ära tüütama. Kui nad ei paku koolitusi teistele terapeutidele ja neid ei avaldata, siis vaataksin mujalt.

3) Vältige üldarve, kui soovite kindlustust kasutada

Kui me räägime maksmisest, siis räägime kindlustusest. Kui soovite kasutada oma vaimse tervise eeliseid, peate selgitama, kas terapeut on võrgusisene.

Psühholoogia tänapäeval ja teistel veebisaitidel ütlevad terapeudid: "Ma võtan kõik kindlustused." Tegelikult nad seda ei tee. Mida nad kasutavad, on Superbill. Seda ei loeta võrgusiseseks. Nad esitavad teile arve ja teie saadate selle hüvitamiseks oma kindlustusele. Olge selle suhtes ettevaatlik, kuna mõned terapeudid on selles petlikud.

Selle kelmuse vältimiseks ärge küsige: "Kas te võtate minu kindlustuse?" Selle asemel küsige: "Kas olete minu kindlustusega võrgus?" Superbills arvestatakse teie võrguvälistest eelistest. Kui teie uus terapeut on teie kindlustusega võrgus, peaks ta arve esitama. Peate maksma ainult kopasid.

4) Tagasihelistamise ootus ütleb palju

Kui olete otsustanud terapeudi kasuks, peate neile helistama. Kuid enamik terapeute ei vasta teie kõnele, kuna nad käivad koos klientidega. Nad kontrollivad teie kõnet ja helistavad teile päeva lõpus tagasi.

Või vähemalt peaksid nad seda tegema. Professionaalne viisakus on helistada kellelegi tagasi 24–48 töötunni jooksul.

Kuid minu kogemuse kohaselt ei kutsu paljud terapeudid kiiresti tagasi. Minu jaoks hindan neid nende reageerimisaja järgi. Kui nad helistavad mulle aeglaselt, mõtlen, kui reageerivad nad hädaolukorras. Kui nad pole organiseeritud ja ei suuda telefonikõne jaoks piisavalt aega hallata, siis kuidas saab see olla tavaline kohtumine?

Rusikareegel on: kui terapeut on algusest peale helbed, on nad kogu ulatuses helbed. Terapeudi vastuvõtu aegumine teie vastuvõtule, kuna nad on ise topelt broneerinud, on pettumust valmistav. Veelgi enam, kui olete juba nende kontoris. Soovite leida kedagi, kes austaks teie aega. Kui nad ei saa seda teha, siis ei vääri nad teiega koostööd.

5) Intervjuu oma terapeudiga

Kui olete lõpuks terapeudi kätte saanud, on aeg esimeseks vestluseks. Terapeudid esitavad teile küsimusi, et saada aimu, mida te otsite. Nad kasutavad neid küsimusi klientide sõelumiseks, mis ei pruugi nende praktikale kõige paremini sobida. See on nende viis hea matši tagamiseks.

Peaksite sama tegema. Esmane intervjuu on mõeldud selleks, et tunnetada nende lähenemisviisi. Küsi neilt, milliseid tehnikaid nad kasutavad; millised tõenduspõhised tavad neile meeldivad; millistele valdkondadele nad on spetsialiseerunud; ja nende ootused sinule. Võite isegi kasutada võimalust ja küsida neilt, mida tähendab ka nende tähestikusupp - võib-olla tähendab see midagi olulist.

Kõigi nende küsimuste mõte on lihtne: kas teile tundub, et sellest inimesest saab abi? Kui tunnete end terapeudiga telefonis rääkides mugavalt, on see hea märk, et saate nendega isiklikult ühendust. Kui nad on abrasiivsed või pretensioonikad, poleks mujalt otsimine halb mõte.

Ärge kartke rääkida mitme terapeudiga, enne kui ühe kasuks otsustate. Aknapoes on kõik korras. Mida rohkem terapeute te küsitlete, seda paremad koefitsiendid leiate selle, mis sobib.

6) Andke oma terapeudile natuke aega

Tea, et esimene seanss on ebamugav, kuid anna sellele veidi aega. Nagu iga sõprus või suhe, peate õppima ka teist inimest usaldama. Selle asemel, et jagada oma võitluse sügavamaid osi, katsetage kõigepealt oma terapeudiga väiksemate teemadega. Vaadake, kuidas nad sellega hakkama saavad. Kui nad reageerivad valimatult, hankige uus terapeut. Kui nad on siiski kaastundlikud ja abivalmid, minge nendega sügavamale.

Peamine on see, et teie uus terapeut vajab teie abistamiseks aega. Esimese seansiga asjad paremaks ei lähe. Keskenduge aja võtmisele ja usalduse loomisele. Jällegi näitavad uuringud, et terapeutiline edukuse parim näitaja on terapeutiline raport. Selle suhte arenemiseks peate andma aega.

7) Ära anna sellele liiga palju aega

Ärge aga võtke liiga palju aega. Ehkki mõne suhte loomine on aeglane, on mitu, mis need näivad.

Kunagi oli mul terapeut, kes ei suutnud kunagi meenutada, mille kallal me töötasime. Igal nädalal töötasime sama teema kallal ja iga nädal küsis ta minult: "Mis on see, mille kallal me oleme töötanud?" Kujutasin ette, et kui ta mind tundma õppis, tuli ta meelde.

Ta ei teinud seda.

Pärast 5 seanssi palusin tal viisakalt paremaid märkmeid teha, et ta ei peaks minult enam midagi küsima. Ta ei teinud seda. Pole üllatav, et järgmisel sessioonil küsis ta, mille kallal me töötame.

Loo moraal on järgmine: kui teie terapeut kohtleb teid viisil, mis teile ei meeldi, pöörduge nende poole. Kui asjad ei muutu, on aeg edasi liikuda. Nagu kõiki suhteid, on ka andmist-võtmist. Terapeudid peavad oma klientidega kohanema sama palju kui kliendid peavad oma terapeudiga kohanema. Kuid mitte kõik terapeudid seda ei tee. Kui nad ei kohandu mõistliku taotlusega, pole need teile kõige paremini sobivad.

8) Ole ise

Kui olete lõpuks leidnud terapeudi, keda võite usaldada, on aeg teha viimane näpunäide.

Ole sina ise.

Kui leiate kellegi, kes teile meeldib, on lihtne langeda lõksu peita asju, mis teile enda jaoks ei meeldi. Probleem on selles, et teraapiast pole abi peitmise korral.

Maksate olla haavatav inimesega, kes teid ei mõista. Kasutage seda ära. Nüüd, kui olete leidnud kellegi, keda võite usaldada, laske neil oma töö teha. Las nad näitavad sulle tõde enda kohta.

Vaatamata oma puudustele oled sa suurepärane inimene, kes annab endast parima.

Seda väidet võib olla raske uskuda. Kuid sellepärast läksite just läbi hea terapeudi leidmise vaeva. Tõe lõplikuks õppimiseks pole te veel näinud.