8 kõdistavat häält, mis hoiab teid raskest teest eemal ja kuidas neid ignoreerida

Foto samsommer saidil Unsplash

Läksin paar nädalat tagasi Sussexis South Downsis jalutama. Kui te pole seal käinud, pole need fotol need, mida näete. Mina, mu poiss-sõber, mu õde ja mu kutsikas. Kriidised mäed on kontrastiks minu tavalisele tasasel pargis jalutamisele. Lahkusime majast ja peagi tõusis meie ees järsk tee.

Ma teadsin paremini kui küsida, kas me võtame selle tee.

Muidugi olime!

See ulatus taevasse; näeb välja nagu täiesti ebameeldiv tõus.

Ohkasin sisemise ohke ja püüdsin mitte jääda selle valu, piina, häbi ja meeleheite poole, mis sellel mammutimatkal ilmneda võiks. Siis, aktsepteerimine, olin teiste seltsis, nii et ma ei saanud tagasi minna. Vastuvõtmine, kuid ma ei oodanud seda ja võib-olla peaksin järgmisel nädalavahetusel koju jääma.

Päike paistis, mu kutsika saba vedas ja tuvastasime tee ääres vähemalt kolm õllepeatust. Mis oli minu probleem? Ma kinnitasin seda ronimist; väikese osa jalutuskäigust, mis nõuaks tõelisi pingutusi.

Kuid siis jõudsime pika marsi jalamile valu ja surmani. Tegelikult nägi see sellest vaatenurgast vähem välja nagu mägi ja pigem nagu mägi. Vilgas, kümneminutiline, punase näoga marss oli kõik, mis ta oli. Jeez, milles kõik kära oli? See oli lihtsalt visuaalne illusioon.

Ja ülaosas? Loodusroheline roheline karjamaa, millel on vaated kõikidest külgedest.

Jumal tänatud, et ma polnud üksi olnud. Ma oleksin võinud alla anda, enne kui ma isegi mäe jalamile sain. Siis ei mingit päikesepaistet, vista, seiklusi, värsket maaõhku ega õlut; lihtsalt üks suurepärane läbikukkumise tunne.

Vaadetele ei pääse, kui pole esimest jalga mägitee poole viinud.

Jättes matkamise kõrvale, hakkasin mõtlema muudele asjadele, mis tundusid vaid mõned aastad tagasi võimatud ja kui suur osa hirmutegureid oli visuaalse illusiooni äri ekvivalent.

Esiteks, milline on teie vista? Nüüd ei räägi ma siin väikesest saavutusest. Ma räägin suurest unistusest, mis on vista suurus. Ma räägin teekonnast, mille teete omapäi kõrgustesse.

"80% edust on näitamas," ütleb Woody Allen.

Mis on teie versioon ilmumisest? Peost? Ma tean, et kirjutamisega on kõige raskem osa alati esimene mustand - see protsess toimub tühjalt lõuendilt teisele, mis meenutab lugu.

Kuidas jalad teele saada? Ma pean välja lülitama kõik oma sisehääled, mis üritavad minu teed blokeerida. Ma ütlen, et sisemine, kuid nad koosnevad ka paljudest mõjutustest ühiskonnast, perekonnast, sõpradest, kes eelistaksid, et te poleks silmitsi ohuga ja jääksid lihtsalt paanikaks.

Selline suhtumine hoiab vihma ära, kuid see ei vii teid kunagi mängu tippu. Ma räägin ka teie mängust, mitte maailma ülemvõimust.

Siin on mõned tüütud hääled, millest hoiduda, kui alustate uut saavutusrännakut.

1. See on liiga raske

Kuulsin seda vanalt kliendilt palju. Meenutaksin talle lihtsuse väikest väärtust. Jalutage oma bloki lõpuni, kui soovite lihtsat, kuid kui soovite tõesti midagi väärt teha, on ainus viis läbi raskuste.

Hämmastavad asjad on rasked, kuid need pole ka liiga rasked, kui need on eesmärk.

2. Ma ei tea, mis teed minna

Nii? Kes teeb? Teie ees on tee; võiksite kõndima hakata ja vaadata, kuhu see teid viib. Ainus vale viis lähtepunktis on mitte mingil juhul. See on teie 100% tagatud viis, kuhu kunagi ei jõuta, ja kui olete seda kaugelt lugenud, pole te see inimene.

3. Ma vajan kedagi, kes mulle loa annaks

Karm. Luba endale. Isegi kui leidsite kellegi, kes on teie edusse sama palju investeerinud, kui te olete, kõlab see, kui ütlete neile oma eesmärgi ja saate nad pardale, nii aeganõudev, et oleksite võinud praeguseks juba poole peal olla.

Aeg ei oota ühtegi inimest ja loa küsimine on suur raiskamine.

Olen siin olnud. Mul on tõesti. Veetsin eelmisel aastal 12 kuud, oodates tunnistusi ja pähe panemist ning teiste inimeste kinnitust selle kohta, mida peaksin ise teadma; et ma olen suurepärane kirjanik.

Selle protsessi läbimiseks on hea, kuid lõpuks peate hakkama laskma endale triumfeerida. Mingil etapil, eriti kui teil paremaks läheb, ei pruugi neid inimesi läheduses olla.

4. Võin eksida

Sa eksid ära. Lihtsalt aktsepteerige seda ja mõnikord leiate parema tee või parema ühenduse. Teie meel on avastamiseks avatud ja jõuate tippu, millest keegi teine ​​pole veel kuulnud.

Halvim stsenaarium ja päike loojub; saate alati ümber pöörata ja järgmisel päeval uuesti teele asuda. Te olete tugevam ja mägiteadlikum.

5. Võin kaduda ja vajan mägede päästmist ning elan oma elu häbi pärast igavesti pärast seda

Võimalik, et vajate mägede päästmist, kuid just see on teie jaoks olemas ja ainus kord, kui nad vihastavad, on see, kui olete nende hooletuse / teadmatuse tõttu nende elu ohtu seadnud.

Mountain Rescue tähendab inimeste unistuste ja edu vahele jäänud inimeste jaoks aega, vaeva või raha. Kui taotlete ja kasutate neid ressursse lugupidavalt, võib mägipäästmine seda protsessi isegi nautida.

Tore on inimesi aidata, kui saate. (Mitte siis, kui üritate kohtutäiturit vaevata hoida - see on halb aeg kelleltki abi küsida - ja see on teine ​​lugu)

6. Ma võin ebaõnnestuda

Võib-olla, mis siis? Siis alustate uuesti. Pole midagi enamat, kui kontrollida reageerimist tajutavale ebaõnnestumisele.

Mida rohkem ebaõnnestub, seda paremaks muutute tundide pühkimisel ja tugevamaks muutumisel. Mäe põhjas istumine on kõigi suurim ebaõnnestumine, kui muretseda, mis võib valesti minna.

7. Mu ema käskis mind mitte

Teie ema (või kes iganes) soovib teile parimat. Nad tõesti teevad seda. Kuid nende versioon parimatest, mis teil on, vastab nende enda versioonile. Nende parim versioon sinust ei hõlma alati unistusi.

Teie ema ei taha näha, et teid ebaõnnestub, et näha teid hirmununa, näha teid kadununa või alla kukkununa, kuid need on emotsioonid, mis peate läbi saama, et tõeliselt õnnestuda.

8. See on liiga ohtlik

Mägi on jah, aga kui ma kuulen seda inimeste juttu, siis tegelikult kuulen, et nende uhkusele või egole on oht. Võib-olla on, aga teete endale tohutult suure teene, kui asetate nad oma teekonnal ülespoole.

Eelkõige ego on teie edu kõige ohtlikum koletis. See juhendab teid iseteeninduslikel puutujatel. Pange need kaks ohtu varju ja alustage tõusmist ülespoole.

See on kohutav uudis, kui olete juba oma elu ja sisuga rahul, et püsida oma mugavustsoonis, aga kui soovite rohkem teha, siis peate hakkama neid sisemisi hääli kontrollima, nii et te ei luba neil teid kontrollida.

Kas soovite lugeda rohkem selliseid artikleid? Liituge siinsete uudishimulike kogukonnaga.