8 inspireerivat Kobe tsitaati ja kuidas tegutseda

Kõigi läbi aegade ühe parima korvpalluri Kobe Bryanti ootamatu möödumine tabas maailma valvurina. Ta tähendas seal nii paljudele lastele (ja täiskasvanutele!) Nii palju ning oli eestvedaja nii platsil kui ka väljaspool seda. Ma tahan heita pilgu 8 tema viimase aja kõige inspireerivamale tsitaadile ja kuidas need aitavad teil oma elus edu saavutada.

Juhtimine on üksildane… Kui juhiks hakkate, ei kavatse te kõigile meeldida. Peate inimesi vastutama. Isegi kui teil on see hetk ebamugav.

Juhtimine - produtsendiks / juhiks olemise kõige raskem osa on see, et teid ei armastataks universaalselt. Üks osa produtsendi tööst on tagada, et meeskonnaliikmed täidavad oma individuaalseid rolle meeskonna eesmärkide saavutamisel ja see tähendab inimeste vastutusele võtmist. Nii palju kui soovite kõigile meeldida, on esikohal meeskond ja eesmärgid. Kui mõtlete meeskonna eesmärkidele ja sellele, kuidas sinna jõuda, kui teil on mõni grupp, kellele peaksite vaatama, et õnnelik olla, on see teie kliendid. Teie kliendid on õnnelikud, sest nemad maksavad teie toodete / teenuste eest.

Kõige tähtsam on proovida ja inspireerida inimesi, et nad saaksid olla suurepärased ükskõik, mida nad teha tahavad.

JUHTIMINE - Lavastajaks olemine eeldab inimeste grupi juhtimist ühiste eesmärkide poole. Lavastajad / juhid motiveerivad ja inspireerivad inimesi püüdlema eesmärkide ja suurepäraste saavutuste poole. Mõelge tööl ümbritsevatele inimestele, keda saaksite motiveerida ja inspireerida? See võib olla noorem ja / või uus kolleeg. Ma ei pea silmas seda, et peate tingimata olema nende mentor. Lihtsalt rääkige nendega ja öelge: “Tere tulemast meeskonda! Kas teil on ettevõtte, meeskonna või protsesside kohta küsimusi? ” Niisugune lihtne küsimus paneb kolleegi tundma end meeskonnas teretulnuna ja koosseisus, sest keegi tunneb nende ja nende karjääri vastu huvi. Inimeste inspireerimine ei tähenda ainult seda, kui räägite end rääkimas sellest, mida nad peaksid / ei peaks tegema, see näitab neile ka, et olete nende toetamiseks ja olete valmis aitama kõikjal, kus saate.

Tahan õppida, kuidas saada maailma parimaks korvpalluriks. Ja kui ma õpin seda, siis pean õppima parimatelt. Jätkake õppimist.

Õppimine - Kobe ütles, et arutades, miks ta otsustas keskkoolist otse NBA-sse minna. Tema püüdlus olla parim tähendas, et ta pidi mängima parimatega. Enda õppimise ja harimise jätkamine on ülioluline, kui soovite jätkata kasvamist produtsendina / juhina. Ehkki te ei pruugi spetsialiseeruda ühele kindlale valdkonnale, kui soovite olla produtsent ja juhtida meeskonda, on oluline õppida kõike, mida teie meeskond teeb. See ei tähenda, et peate olema ekspert, kuid teil peab olema piisavalt hea haaratus, et mõista, kuidas see konkreetne valdkond meeskonna eesmärkide suunas suuremasse pilti mahub. Üks õppimisviis on lugemine. Teine võimalus on teha ja teha koostööd parimatega, nagu Kobe tegi. Ta läks sinna, kus olid parimad, ja õppis neilt. Produtsendid lähevad ka parima poole ja räägivad / töötavad nendega, õppides neilt.

Kui soovite millegi suhtes suurepärased olla, peate selle tegema. Me kõik võime olla oma käsitöö meistrid, kuid… sellega kaasnevad loomupärased ohverdused - pere aeg, sõpradega väljas olemine, suur sõber, suurepärane poeg, vennapoeg, olenemata olukorrast. Sellega kaasnevad ohverdused.

SABRIFIKAAT - sõltumata sellest, kes te olete, on kõigil meist ainult 24 tundi ühe päeva jooksul. Töö- ja eraelu tasakaal on raske. Ma armastan kõiki paljusid asju, mida ma teen, aga ma armastan ka oma peret ja sõpru. Tahan, et saaksin oma aja iga päev võrdselt töö ja kodu vahel jagada, kuid see pole praktiline. Alati tuleb ette olukordi, kus tööl või kodus on vaja rohkem aega, ja proovite kaotatud aja hiljem "korvata". See tähendab, et teil on aega, mil ma olen, on kõikjal. Selle jälgimine on õudusunenägu. Oluline on mõista, et eesmärkide saavutamiseks peate oma teekonnal ohverdama. Küsimus pole selles, kas ohverdusi tehakse, vaid küsimus "millal". Nii et teadke, et see juhtub ja andke endale andeks, kui peate kodus midagi tühistama, sest tööl tekkis olukord.

Ma ei saa suhelda laiskade inimestega. Me ei räägi sama keelt. Ma ei saa sinust aru. Ma ei taha sind mõista. Mul pole midagi ühist laiskade inimestega, kes süüdistavad teisi ebaõnnestumises. Suured asjad tulenevad raskest tööst ja visadusest. Ei mingeid vabandusi.

JÄTKUSUUTLIKKUS - laiskus ja viivitamine kahandavad meist parimat. Laiskuse peamine mootor on hirm - hirm olla piisavalt hea. Peamine on tõusta iga päev ja omada minieesmärki selle suure eesmärgi piires, mille teie eesmärk on saavutada. Jagage üldeesmärk väiksemateks igapäevasteks minieesmärkideks. Looge igapäevaseid eesmärke, mida soovite täita, sest see annab teile suurema eesmärgi nimel tööd tehes pidevaid edusamme. Ainult suurt eesmärki vaadates on tunne, nagu roniksite Everesti, kuid kui vaatate ainult väikeseid igapäevaseid eesmärke, jõuate Everesti tippu enne, kui sellest teate. Need igapäevased kordaminekud annavad hoogu juurde ja laiskuse lammutavad.

Oluline on see, et teie meeskonnakaaslased peaksid teadma, et tõmbate neid ja tahate, et nad oleksid edukad.

MEESKONNATÖÖ - Isegi kui olete produtsent / juht, ärge unustage, et olete ka meeskonnakaaslane. Meeskonnakaaslased peavad teadma, et neil on teisi, kes aitavad üksteist samade eesmärkide saavutamiseks. Pidev tagasiside ja suhtlemine on edu võti. Jagage küsimusi, tõusud ja mõõnad, takistused, probleemid, kommentaarid, võimalikud parandused, ajurünnakud, kordaminekud jne. Vaja on läbipaistvust meeskonnakaaslaste vahel, nii et teate, mida teine ​​ühise eesmärgi nimel töötades teeb. Te oleksite üllatunud, kui palju teie meeskonnakaaslased on valmis teid aitama ja teie meeskonda, sest… nad on sellised.

Mul on eneses kahtlusi. Mul on ebakindlust. Mul on hirm ebaõnnestumise ees. Mul on öid, kui ma areenil näitan ja ma olen selline: 'Mu selg valutab, jalad valutavad, põlved valutavad. Mul pole seda. Ma tahan lihtsalt jahutada. Meil kõigil on eneses kahtlusi. Sa ei eita seda, kuid ei kapituleeru ka sellega. Sa võtad selle omaks.

RIKKUMINE - kui olete selle omaks võtnud, on teil parem võimalus ebaõnnestumist objektiivselt analüüsida ja koostada tegevuskava samade ebaõnnestumiste vältimiseks. Vaadake, milline oli algne plaan ja mis viis ebaõnnestumiseni, siis kohandage järgmisel katsel. Alati, kui hakkan plaane koostama, tulen kavandamise käigus tavaliselt välja erinevad võimalused. Olen kindel, et teete liiga ja võite muretseda, milline variant töötab. Tõde on see, et te ei tea kunagi, milline variant lõpuks töötab, kuni te tegelikult selle valiku nimel midagi ette võtate. Teil on varasemaid kogemusi, mis suunavad teid teatud võimaluste poole ja peaksite seda kuulama. Peaksite ka olema paindlik ja mõistma, et kui algne valik ei tööta, pöörduge ja proovige mõnda muud võimalust.

Kui teate, mis ebaõnnestub, jälitab otsustavus edu.

Rike - ärge kartke ebaõnnestuda. Ebaõnnestumine ei tähenda, et teie projekt on läbi saanud, ega teie ettevõtet ka tehtud ning eriti pole teie elu lõppenud. Ebaõnnestumine on kiiruisutamine, mis paneb teid korraks jama. Täpselt nii - lühidalt. Olge kindlameelne ja jätkake sõitmist edasi, sest see väike kiiruse tõus on tähtsusetu selle tunde suhtes, mis teil edu saavutamisel on.

Kui teil on küsimusi enda olukorra ja selle kohta, kuidas tegutseda, võtke minuga otse ühendust.