72-tunnine sissetulekugeneraator - kuidas teenida raha ekspertide sidusettevõtte turunduse kaudu.

72-tunnise sissetulekugeneraatori kursuse avastamine oli minu kui Aafrikas elava sidusettevõtte turundaja jaoks mängude muutja. See kursus õpetas mulle kõike, mida mul oli vaja teada, et Internetis raha teenida.

Aastaid võitlesin sellega, kuidas Internetis raha teenida, proovisin hulgaliselt ärimudeleid, nagu näiteks drophipping, Cryptocurrency, Online uuring ja e-kaubandus.

Pärast avastasin Toyin Omotoso ekspertide sidusettevõtte turundusplatvormi ja 72-tunnise sissetulekugeneraatori kursuse, olen suutnud Nigeerias üles ehitada kuuekohase ettevõtte, mis tegeleb sidusettevõtte turundusega.

Affiliate Marketing soovitab lihtsalt teiste loodud tooteid ja teenuseid. Kui nad ostavad, teenite komisjonitasu. Sidusettevõtte turunduses on üldkulud väga madalad, te ei pea muretsema, kuidas oma klientide ostetud tellimusi kohale toimetada, kuna sidusettevõtte turundusettevõte hoolitseb selle kõige eest. Teie ülesanne on reklaamida ja raha teenida.

Sidusettevõtte turundust saate teha Nigeerias, Aafrikas või mujal maailmas, kui teil on sülearvuti, Interneti-ühendusega telefon.

Üks parimatest sidusettevõtte turustamise platvormidest, mida ma Aafrikas olen leidnud, on Expertnaire. Ta salvestab suurt hulka kvaliteetseid digitaalseid tooteid alates poodidest, raha teenimisest veebis, tutvumis- ja suhtekorraldusest, reisidest jne.

Võite saada ekspertide liikmeks, registreerudes siin. Ekspertide sidusettevõttena makstakse teie töötasu igal reedel lakkamatult.

Kuidas teenida ekspertide sidusettevõtte turundust?

1. Registreeruge ekspertiisiga
  2. Valige reklaamitav toode
  3. Ehitage oma müügi lehter
  4. Looge oma reklaamikoopia
  5. Esitage oma reklaame valitud liiklusallikal
  6. Panga oma sidusettevõtte tulu
  7. Korda toimingut

See on täielik plaan raha teenimiseks Expertnaires või mis tahes sidusettevõtte turundusvõrgus. 72 tunni sissetulekugeneraator õpetab teile kõike seda üksikasjalikult.

Olen teinud 72-tunnise sissetulekugeneraatori kursuse üksikasjaliku ülevaate. Vaadake arvustust siit ja saate ka minu üle 3000 dollari väärtuses tasuta boonuseid, mis on tehtud tarkvara, e-raamatute ja videoõpetuste eest. Seda saate vaadata siit