7 juhtimisnõuannet: kuidas muuta jube suhtlemine tõsiseks inspiratsiooniks

Las ma arvan…

Sa oled aus inimene.

Ja kui räägid kogu oma meeskonnaga, kõlab sa ehtsalt. Abivalmis ja siiras. Ei kohevust. Ilma jamata. Pole lahedat c-suite juttu. Sa annad ausat teavet ja tõepärast teavet.

Mis saab aga siis, kui räägite oma inimestega ükshaaval? Kas kõlate sama siiralt ja ausalt kui rühmas?

Kuule, sa pole üksi. Jube üks-ühele suhtlemist on raske vältida. Enamik intiimseid vestlusi on jama täis.

Kriips ebaausust hiilib suhu, ilma et sa seda märkaks. Mitmetähenduslikkus tungib teie vestlusse ja enne liiga pikka aega ei öelda tegelikult midagi. See on nagu vestlust, mida kunagi ei toimunud. Masendav, eks?

Kuidas saab tegelikult olla tõelisi ja ausaid vestlusi, mis inspireerivad inimesi olema paremad?

Vaatame 7 vestlusnõuannet, mis annavad pettumust valmistava keskmise sõrme rääkimata jätmise. Järgige neid näpunäiteid ja teie vestlused muutuvad hetkega siiralt, veenvamaks ja inspireerivamaks.

Kõlab hästi? Hea küll.

Jutukas näpunäide nr 1: teie ainus huvi on nende huvid

Kui soovite kedagi „parandada”, olete juba kaotanud. Selle asemel töötage enda arendamise nimel, et olla nende jaoks parem.

Kui soovite suhte parandamist, alustage sellest, mida saate kontrollida: iseendast

Jube:
"Siin on, kuidas ma tahan, et te parandaksite ..."
Palju parem:
“Kuidas saaksin teid paremini teenindada? Olge konkreetne, kuna tahan olla teie jaoks parem, nii et saate oma ettekujutust parandada. ”

Jutukas näpunäide nr 2: pidage meeles, et tõde ei saa teile haiget teha

Kas hoolid rohkem oma tulemustest või kuvandist? See on tõsine küsimus, mis näitab üllatavaid tulemusi.

Kui soovite tõesti millegi südamesse jõuda, küsige. Küsige otse (nagu eelmises näpunäites).

Ärge küsige, oodates teatud tüüpi vastust. Küsige uudishimulikult, et ärge kinnitage oma juba väljakujunenud seisukohta. Te peaksite vaikimisi valima „uudishimulik”, mitte „kaitsev”.

Jube:
Ma ei usu, et see, mida sa mulle ütled, on täpne ...
Palju parem:
Ma tahan seda uurida. Aidake mul mõista, miks te nii tunnete.

Jutukas näpunäide nr 3: lõpetage ringi kihutamine

Viisakus on suurepärane (muidugi!).

Kuid viisakus ja peensus pole samad. Peenus annab inimestele vabanduse, et ärge tehke nii, nagu te küsite. On palju parem öelda inimestele täpselt seda, mida te nendelt ootate, pakkudes samal ajal teie tuge.

Jube:
Kui soovite saada juhiks, peate minu arvates olema järjepidevam.
Palju parem:
Oled võimeline siin suurepäraseks juhiks saama. Ma tahan aidata teil järjepidevamaks saada, et saaksime teid sinna viia ...

Jutuajalik näpunäide nr 4: olge huvitatud, mitte huvitav

Kas soovite, et inimesed teile meeldiksid ja innukalt teie eeskuju järgiksid? Muidugi. Nii et andke neile põhjus, miks nad tahavad teie heaks töötada.

Te ei saa alati kogu oma mina kõigile anda, kogu aeg. Niisiis, eesmärk on muuta need teie tähelepanu keskpunktiks, kui neil on teie tähelepanu.

Kuulake, mida nad ütlevad, et mõista, kes nad on, mitte ainult seda, mida nad teevad. Proovige olla huvitatud nende perekonnast, nende hobidest, elust väljaspool kontorit.

Kui saate seda tõeliselt teha, tunnevad inimesed end kuulda. Kuulduse ja mõistmise tunne annab motivatsiooniks psühholoogilise põhjuse.

Jube:
* Arvatakse, et nad elavad tööle *
Palju parem:
* Teadmine, et nad töötavad selleks, et elada *

Jutuajalik nõuanne nr 5: eeldage parimaid kavatsusi

Mõelge sellele: mida teie inimesed tegelikult tahavad?

Nad tahavad teha edusamme väärt ettevõtmise suunas. Nad tahavad sihipäraselt töötada. Nad tahavad osa oma elust omandada.

Neil pole põhjust sind saboteerida. Neil pole mingit kavatsust sihikindlalt kruvida. Nad ei tunne vigu.

Positiivse kavatsuse eeldamine võimaldab meil näha rohkem, seevastu negatiivse kavatsuse eeldamine kitsendab sõna otseses mõttes meie mõtlemist.

Nii et kui teil on vaja vestelda äparduse või kruvide üle, eeldage, et neil olid parimad kavatsused, kuni saate teisiti kinnitada. Ärge kunagi laske õpetamishetkel kasutamata jääda.

Crappy: Miks sa seda tegid?
Palju parem: tutvustage mulle oma otsust seal ...

Reklaamikirjutamise näpunäide nr 6: olge järjekindel

Aastased uuringud pole piisavalt head. Küsige pidevalt lihtsat, lakkimata tagasisidet. Bite suurused on alati paremad kui leheküljepikkused ajaveetmise uuringud.

Mida rohkem te sageli küsite, seda rohkem saate.

Crappy: [Mitte nii sageli] Siin on meie iga-aastane uuring, palun laske see teha kvartali lõpuks.
Parem: [sageli] Ainus viis, kuidas saan teie jaoks paremaks saada, on küsida. Vasta mulle see üks küsimus ...

Oh hei - kriitiline võib teid siin aidata

Jutuajalik nõuanne nr 7: ärge kõndige rasketest asjadest eemale (hoides samal ajal emotsioonid sellest eemal)

Kas usute imedesse?

Ettevõtluses neid pole olemas. Ma pole kunagi näinud, et vastuväited võluväel kaoksid. Peate neile pöörduma. Ärge võtke liiga palju aega nende toimumise ja toimingute vahel.

Jube: Mis f * ck - ma ei suuda uskuda, et sa seda tegid!
Palju parem: kõnnime siin juhtunust läbi, et saaksin aimu, kust te pärit olete ...

Pidage meeles, et iga vestluse ajal on kaalul: teie suhted teise inimesega.

Ma arvan, et kui soovite seda suhet arendada, istutate motivatsiooni seemneid, mis kasvavad lõpuks tootlikkuseks, vastutuseks ja loovuseks.

Millised on teie parimad viisid inspireerimiseks? Kuidas on teid inspireeritud paremaks muutuma? Või pole sellel isegi tähtsust?

Mainisin seda tükis varem. Vaadake kriitiline, kui see on teie juhtimisstiili jaoks mõistlik. sense