6 viisi juhiks saamiseks täiesti ideaalselt imeda

https://unsplash.com/@sharonmccutcheon
Hea juht olla pole lihtne. Kuid seda on tõesti lihtne imeda ...

See postitus oli inspireeritud “juhist”, keda ma tean, kes seda ausalt öeldes imeb. Irooniline on see, et nad arvavad, et on SUUR juht. See pole mitte ainult irooniline, vaid ka üsna kurb, et praegu kuritarvitatud terminit veelgi kuritarvitada.

Tõelise läbipaistvuse vaimus ja ilmselgena öeldes on see minu isiklik arvamus. Siiski usun, et olen kvalifitseeritud juhtimisstiilide, omaduste ja omaduste üle otsustamiseks. Minu kvalifikatsiooni kolm peamist põhjust on:

1. Olen olnud juht enam kui 30 aastat
  2. Olen ise juhiks olemine imetud (mõned võivad väita, et ma ikka imen!)
  3. Olen kogu oma karjääri vältel töötanud otseselt ja kaudselt kümnete juhtide heaks ning jälginud neid

Arvan, et suudan instinktiivselt öelda, millal Leader on hea või isegi suurepärane ja millal nad imevad kanal vett läbi põhu.

Kui soovite juhina ülima imetleda, tehke järgmist:

Kuidas juhtimisel eriti imeda

1. Lennake pidevalt 30 000 jalga

Maapind näeb välja kõik kena, tasane ja sile 30 tuhande jala kaugusel. Te ei näe kohapeal auke ja probleeme. Te ei pea nägema ja tegelema juhtimisvööga kaasnevate probleemide ja inetusega.

Vastupidi: maanduge perioodiliselt maapinnale, et saaksite maastikku uurida ja näha, millega teie inimesed igapäevaselt tegelevad.

Käepärast elu kogemine ei asenda ...

2. Jätke teadmatus valdkondades, mille eest vastutate

Olen näinud, kuidas juhid uhkusega kuulutavad, et nad ei tea sellest midagi. Ja see, millest nad midagi ei tea, on oluline valdkond, mille eest nad otseselt vastutavad.

Sa tead. Nagu piirkond, kuhu on määratud palju inimesi. Suur eelarve. Suured olulised projektid. Oluline ettevõtte heaolule ja edule. Keerulised asjad, millel valesti minnes võivad olla hukatuslikud tagajärjed.

Viski Tango Foxtrot?

Te ei pea olema ekspert, kuid peate siiski teadma midagi selle kohta, mis asub teie organisatsiooni skeemil. Mille eest vastutate ja mille eest vastutate.

Vastupidiselt: õppige mõnda kraami, eks? Vaadake lõiku lõpu poole ...

See, mida te ei tea, teeb teile haiget ...

3. Rääkige inimeste selja taga

See kehtib kõigi meie, aga eriti juhtide kohta. Teie inimesed peavad teadma, et nad võivad teid usaldada. Et nad saaksid teie lootuses usaldada ja et võite usaldada.

Vastupidiselt: kui soovite kellegi kohta midagi teada, küsige neilt. Ära küsi, et teised sulle "oma kaaslastest" räägiksid. Ära räägi neist. Kui teete seda, arvavad teie inimesed, et küsite ja räägite neist teistega. Kohe. Ja õigustatult.

Kiireim viis vägede kaotamiseks on nende silmis ebausaldusväärne muutumine ...

4. Võtke edu eest krediiti

Nende asjade eest, mida meeskond edukalt teeb. Suurepäraste tulemuste jaoks. Kuid mitte ebaõnnestumiste pärast.

Ja vastupidi: olge liberaalsed oma kiituse ja meeskonna liikmetele au andmisega. Nende edu on teie edu. Kui teie meeskond võidab, usaldage mind, ei pea te oma sarve toppima.

Kiireim lojaalsuse teenimise viis on see, kui meeskond näeb, et annate neile ühemõttelist ja häirivat krediiti ...

5. Mängi süüdimängu

Selle asemel, et proovida probleeme lahendada ja Juurpõhjusse pääseda, hüpake kohe patuoinas üles ja süüdistage neid. Häbistage neid avalikult, kui see üldse võimalik on. Meeskonna motiveerimiseks ei võta miski muud üle kui hea avalik jaht.

Vastupidiselt: arendage mõtteviisi algpõhjus ja kordumise ennetamine. Kui olete seda teinud, ei kõhkle meeskond vabalt uurimast küsimusi, vigu, probleeme, kui nad saavad aru, et neid ei võeta nende vastu. Et keegi ei kannataks avalikku alandamist. Nad teevad koostööd pidevalt täiustamiseks.

Usalduse ja koostöö õhkkonna loomine on üks olulisemaid asju, mida head juhid teevad ...

6. Kui kruvid üles, süüdista teisi

Ärge kunagi tunnistage, et olete teinud vea. Ärge kunagi laske kellelgi uskuda, et võtate isikliku vastutuse. Mitte kunagi.

Ja vastupidi: olge vaba oma nõusolekust tunnistada oma nõrkusi ja vigu. Inimesed, eriti teie meeskond, armastavad teid selle eest.

BTW, see pole sama kui number 5. See puudutab isiklikku vastutust.

Haavatavus on pikk tee usalduse, lojaalsuse ja imetluse arendamiseks ...

Need on 6 kindlat viisi, kuidas liidrina imemiseks silma paista!

Siin on neli väga konkreetset asja, mida saate teha, kui leiate, et olete juhtimises imemiseks.

Sageli kasutatava meditsiinilise manitsuse parafraseerimiseks -

Kui arvate, et teil on hädaolukord, helistage 911 või otsige viivitamatult abi ...

Siit saate teada, kuidas saada 911 tüüpi abi ...

Asjad, mida peaksite tegema, kui leiate end imevat

1. Saage haritud

Võtke kursus. Või kaks. Või kolm. Pole mingit vabandust. Seal on palju kraami. Suur osa sellest on tasuta ja võrgus.

2. Hankige vastava ala kogemustega treener

Küsige isikukonsultandi palkamiseks eelarvet. Pange üks hoidikule. Ja loodetage neile 6 kuud kuni aastat aidata neil õppida ja juhtida selles valdkonnas, mille eest vastutate ja mida imete.

3. Tehke palju iseõppimist. PALJU

Töötage nendel aladel, kus teil puuduvad teadmised. Arendage „töötavaid“ teadmisi. Tõenäoliselt pole teil aega ega energiat sügavate teadmiste arendamiseks, kuid te ei pea seda tegema. Vt eespool number 1.

4. Ümbritse ennast kõige kompetentsemate inimestega

Ärge tulistage ega palgake kedagi piirkonnas, millest te ei tea midagi. See on ohtlik. Hankige kõigepealt oma merejalad ja põrutage vähemalt mõnda aega asjad ära nendest, mis näivad teadvat, mida nad teevad. Kuni nad ei tõesta teisiti. Juhib mõnda aega komitee koosseisus. Neelake oma uhkus alla. Kaasa meeskond.

Ülaltoodule on alternatiiv. Kui te ei soovi "mitte imeda", paluge vabastada vastutus ettevõtte selle valdkonna eest. Kohe.

Tehke õigesti ja vastutustundlikult. Kauboi üles.

Tunnista, et oled pea kohal ja lase Dodge'ist välja.
See, et kannate embleemi, ei tähenda, et olete kvalifitseeritud šerifiks ...

Võlgned selle ettevõttele, endale ja ennekõike oma inimestele.

See on olnud avaliku teenistuse teadaanne juhtidele, kes imevad ...

See on lihtne juhtimistund. Külastage minu väljaannet Lihtne ja praktiline juhtimine ning järgige mind lühikese, kasuliku ja praktilise juhtimistarkuse osas.

Aitan juhtidel tuua keerulisesse ja kaootilisse maailma teatav kord.

Telli minu e-posti aadresside loend ja saate tasuta e-raamatu „Kuidas vältida 5 surmavat juhtimisviga“.

Õpid mõnda väärtuslikku ja väldite kraavi sõitmist. Ja me ei rämpsusta teile kunagi ega müü teie teavet.

REGISTREERU SIIN.

See lugu on avaldatud Mediumi suurimas ettevõtlusväljaandes The Startup, millele järgneb +387 966 inimest.

Liituge, et saada meie parimaid lugusid siit.