Foto autor: Hun Hunter

5 viisi, kuidas tähistada, kuidas elada - kaotusest

tervisekeskused: tegevjuht / perspektiiv / emotsioonid / õnn

"Elu ja surm on üks niit, sama joon eri külgedelt vaadates." Lao Tzu

Sain telefonikõne, et mu vend on haigestunud ja talle on tehtud elu päästmiseks operatsioon. Tal oli ajukasvaja, mis oli golfipalli suurune, aju vasakus servas, mida nad üritasid eemaldada. Olin tuhandete miilide kaugusel ja sellest polnud abi, vaid lootusest ja palvest.

On ebatõenäoline, et ka minust võiks haiglas ootamise ajal abi olla. Päevast päeva joonistan seda abituse tunnet. See elutunne möödub, ilma et saaksite kätt üles tõsta, et selle suunda muuta või aeglustada.

Ta oli liiga vara teda kaotada, kordasin endale, kuna üritasin võimalikult hästi elada seal, kus olin. Ta elas sel operatsioonil üle. Ta suutis isegi veel paar aastat vähiga võidelda. Kümme päeva enne 48. sünnipäeva möödus ta maailmast. Ta jättis maha oma naise ja kaks väikest last, õppides veel isa saamise rõõme.

“Surm pole asi, millest üle saad. See on ripp, mis paljastab elu enne ja pärast kuristikku ning kõik, mida saate teha, on proovida eksisteerida nii hästi kui võimalik pärast. " Lily Graham

Valisin tema elu tähistamise, aga ka leina oma kaotuse pärast. Ta elab paljudest mälestustest, ühed naljakad, teised hullud. Kuid enamasti keskendun valgusele, mis ta tõi teda tundvate inimeste ellu. Ta elas õnnelikku elu ja veetis suurema osa sellest naeratades või pannes keegi teine ​​naeratama. Tema möödumine avas mu silmad mõnele olulisele asjale elus. Nii et selle asemel, et vaadata, kuidas elu möödub kiirrongina, ootan ma seda agaralt, et oma eluga sõita.

Olen püüdnud tema filosoofiat viieks ideeks kohandada. See on aidanud mul jätkata tema elu tähistamist ja viia osa sellest minu enda sisse.

Ela aeglaselt

Ma ei saa kontrollida seda, kus rong sõidab, ega selle kiirust ega inimesi, kes minuga sõidavad. Kuid mul on kontroll selle üle, mida ja kuidas ma tunnen. Minu tunded ja emotsioonid genereerivad minu meeltest saadud teabe põhjal. Sain aru, et mul on valida, kas minna pardale kas kiirest või aeglasest rongist. Aeglane peatub kõigis jaamades ja kulgeb maalilisel marsruudil.

"Naeratage, hingake ja minge aeglaselt." Thich Nhat Hanh

Ma märkasin, et elus on palju rohkem, kui muidu oleksin ilma jäänud, kui oleksin kannatlikum. Asjad saavad ikka tehtud ja ma pole vähem produktiivne ega sihikindel kui varem. Ma ei taha tunnis päevas seda kogemata läbida.

Inimesed lähevad kogu aeg mu elust sisse ja välja. Kui elan liiga kiiresti, jääb mul puudu aardest nendega ühendust saada. Ma igatsen elamise aardeid.

Päevapimedus ja päevatoimingud

Ära unista. See on kahesõnaline poleemika kohe. Kuid siin on hoiatus: ärge unistage, kui te selle nimel liikumiseks midagi ette ei võta. See on mõttetu tehnoloorsete unistuste produtseerimine Hollywoodi jaoks valmis, kui te just midagi ette ei võta. Võite idee kellelegi suunata, kirjutada skripti või raamatu või proovida seda isegi ise teha. Kuid kui mul on unistus, annan endast parima, et seda igapäevaselt edasi viia.

“Elu on ilu täis. Pange seda tähele. Pange tähele kimalast, väikest last ja naeratavaid nägusid. Lõhnake vihma ja tundke tuult. Ela oma elu võimalikult täies mahus ja võitle oma unistuste nimel. ” Ashley Smith

Mind ei motiveeri unistuse õnnestumine ega ebaõnnestumine. See viib unenäo loomuliku lõpuni ilma kahetsuseta.

Ma võin unistada suurelt ja astuda väikesi samme, et seda saavutada, ja ma võin unistada väikesest, ja astuda selle nimel suuri samme. Kuid see, mida ma tegema pean, on unistamine ja selle järgimine päevase tegevusega.

Tehke seda juba täna

Mu rong võib viivitada, see on hea. Jõuan sihtkohta ikka hea aeglase kiirusega. Ma kogen palju emotsioone ja õnn on üks neist, mida tahan teekonna ajal sageli tunda.

“Elu on väga lühike. Proovige oma "nüüd" nautida. Paljud inimesed arvavad, et kui nad saavad sellisteks ja sellisteks, on nad õnnelikud. Ma isiklikult ei arva, et on tervislik oma õnne edasi lükata. Minu sõnum on: "Naudi hetke." "Adina Porter

Kuid minu rongi ärajäämine tähendab, et olen ummikus, jälgides, kuidas elu taaskord möödub. Ja see pole minu ega ümbritsevate inimeste jaoks hea. Olen õppinud mitte lükkama midagi, mida ma nüüd tegema pean, teisele ajale. Ja see tähendab, et ei tohi tühistada võimalust kogeda elust pehmemat ja kergemat poolt, sest mõned võivad seda elu tõsisemaks pidada. Ma ei lükka oma perega aega uue kliendi vastuvõtmiseks ega lisatundide tegemiseks tööl edasi. Iga hinna eest teen seda täna.

Mu vend mängis ühel päeval oma lastega ja rääkis neile järgmisel päeval haiglavoodist. Nii saan jätkata tema elu tähistamist ja näha selle servereid meeldetuletuseks, et peaksin elama oma (nüüd mitte hiljem).

Täitmine ei kogune

Kui palju asju teil on? Kuni koju kolimiseni pole sul aimugi. Kuid siis tuleb päev, kui peate end kokku panema ja kuskile mujale kolima. Ja siis see tabab sind. Kust kõik need asjad tulid?

Sain teada, kui palju asju mul on, ja olin šokeeritud. Mitte ainult nende asjade summa, mis mul oli, vaid ka selle ostmiseks kogu raha. Nüüd panen kõik oma kodus olevad esemed rämpsust läbi lõikama. Kui ma pole seda viimase 12 kuu jooksul kasutanud, läheb see ringlusse. Eranditeta. Ja rämps-lõikaja teine ​​osa on siis, kui mõtlen midagi osta. Küsin, kas kaup või teenus, mida plaanin osta, on hädavajalik. Või uurige, kas saan muude vahenditega teha seda, mida soovin, näiteks kas saaksin töö laenata, rentida või olemasolevaid asju kasutada.

“Kui ostan midagi uut - riideeseme, lipsu, särgi, ülikonna -, peab minema midagi vana. Nii väldin segadusi, sassis kappe ja sahtleid. See hoiab asjad tasakaalus ja tõesti töötab. ” Matt Lauer

Ma ei soovi oma teekonnal üleliigset pagasit vedada. See tuleb kallite kuludega kõigis eluvaldkondades alates rahast kuni keskkonnani. Nii et ma teen asju, mis minu elus täidavad ja rahuldavad, mitte ainult selleks, et oma kulul sõita.

Sõbrad ja vaenlased

Siin erinesin oma vennast kõige rohkem. Ta oli rahulik sümpaatne mees ja tal oli palju sõpru, keda ta igal aastal temaga edasi viis. Seal oli käputäis inimesi, kellele ta ei meeldinud.

Mul pole palju sõpru ja see ei meeldi mulle paljudele inimestele. Hinnake mind nagu teie.

Kuid hiljem oma elus muutus ta kibestunumaks ja pani pahaks palju rohkem inimesi, kui ma paarile A4-lehele oskan loetleda. Panin nad ta haiguse ja ravimite alla, mida ta võttis. Tema isiksus muutus üleöö.

"Pahameel on nagu mürgi joomine ja teise inimese surma ootamine." Püha Augustinus

Üks, mis praegu silma paistab, on see, kui õnnetu see teda pani tundma. Kibedus ja pahameel tekitasid palju rohkem valu, mida keemiaravi kunagi oskas. See sõi ära tema headuses ja õnnelikkuses, kuni elu viimastel päevadel, mil ta ei meenutanud midagi inimesest, keda me kõik teadsime. Tema kehas oli petis, mu vend oli selleks ajaks juba ammu läinud.

See on lihtne, kuid võimas idee. Mul ei ole vimm. Ma pole kellegi suhtes kibestunud ega pahameelne. Olen näinud valu ja hävingut, mida nad võivad kellelegi ja ümbritsevatele inimestele teha. Kui mul on kellegagi sellist probleemi või probleeme, mida ma ei saa parandada, eemaldan ma nad oma elust. Kuid ma annan neile ja endale andeks ka kaasnevad tunded ja emotsioonid ning soovin ja palvetan siis nende jätkuva heaolu eest.