5 näpunäidet, kuidas naist ravida / hoida.

NSFW.

Las ma ütlen selle kohe ära ja saan selle teelt välja. Kuna ma tean, et kõik kaaslased (ja isegi naised) võivad selle väitega nõustuda:

Naistel on kohati raske aru saada.

Ma kratsin ikka vahel pead nende asjadega, mida olen näinud naiste tegemas. Ja kuigi need võivad mõnikord olla saladuseks ...

peate neile lihtsalt tähelepanu pöörama.

Kuidas nad liiguvad.

Kuidas nad mõtlevad.

Kuidas nad räägivad.

Jne.

Naise kohtlemise mõistmiseks ei pea te olema mängija „tsitaat”. Oma kogemustest naistega (mõni hea, mõni väga halb, et olla reaalne. Kuule, ela ja õpi) olen õppinud ühte peamist asja, mis tavaliselt mõjub teile mõlemale, kui teete seda hüppeliselt:

Ole sina ise.

Kui proovite koos daamiga kindlat alust rajada, ei aita valed ja fronteerimine teid pikas perspektiivis. Kui vundament ehitatakse valedele, siis see mureneb, sest valed ei pea aja jooksul vastu.

Aga…

Kui hakkate iseendana tegutsema ja olete kõige suhtes reaalne ja algusest peale, isegi kui asjad ei õnnestu, siis on teil vähemalt temast lugupidamine, mitte mees, kes mängis iseennast sellisena, nagu ta pole.

See on peamine näpunäide, mida soovitan teil võtta arvesse. Samuti veenduge, et hoolitseksite iseenda eest ja teil oleks ambitsiooni. Ma ei ütle, et valmimine võtab 4 tundi või midagi muud, aga ärge oodake, et keegi tahaks teid tundma õppida, kui te isegi ei pinguta selle nimel, et ennast positiivses valguses tutvustada.

Seega, siin on veel kolm näpunäidet isiklike kogemuste ja asjade kohta, mida olen aastate jooksul täheldanud ja mis minu arvates aitavad teid kuttidena.

Siin me läheme.

Number üks oli olla sina ise.

ja teine ​​number polnud mitte ainult enda eest hoolitsemine, vaid ka see, kuidas ennast avalikult esitlete.

Laske siis pääseda number kolme juurde.

Kolm: lugupidamine.

Kas soovite, et daam austaks teid kui meest, eks? Ja annate teile aeg-ajalt vajaliku ruumi lõõgastumiseks ja pika tööpäeva tagant, eks? Andke talle sama austus tagasi. Nüüd vaata, ma ei ütle, et oleks edasilükkamine. See on kiireim viis heade naiste kaotamiseks. Ole mees, kuid mõista lihtsalt samu asju, mida sa tunned, et ta võiks sama hästi tunda. Nii et olge sellega lihtsalt tähelepanelik.

4: seks.

Kõik naudivad magamistoas erinevaid asju, nii et pole põhjust liiga graafikaks saada. Aga ma ütlen seda teile, kutid, kohe seal. Pöörake tähelepanelikult seda, mida ma ütlen:

Parem, kui paned selle magamistoas maha ja hakkad oma ema kuradiäriga tegelema.

Kuna uskuge mind, saavad inimesed hakkama enamiku halbadega. Kuid keegi ei saa hakkama õudse seksiga. Nad jätavad su maha ja otsivad seda kuskilt mujalt. Võtke oma intiimsetel / privaatsetel hetkedel tõesti aega. Ära kohtle seksi nagu rassi. Nautige teekonda. Andke talle teada, kui väga te temast hoolite. Sest see on täpselt nagu vana ütlus:

" Rääkimine on odav. “

Ja teate miks?

“Sest teod räägivad valjemini kui sõnad. “

Mõelge sellele ...

Ja number viis: suhtlus.

See on suur. Meile kui meestele meeldib tegeleda omaette asjadega. Meile võib küll haiget teha nagu põrgus, aga oma “mehe uhkusega” kipume vahel lihtsalt varitsema ja tegelema sellega sisemiselt. Tore on omaette asjadega tegeleda, sest see näitab, kui sõltumatu te olete, kuid peate ka rääkima.

Ära nüüd ole mingi nutune lits. Olge väärikust ja au. Kuid pole midagi halba, kui räägite kellegagi asjadest, mis teid puudutavad. Ehkki paljud meist oskavad kehakeelt lugeda, on see ainult nii kaugele jõudnud. Paljud suhted lagunevad enne, kui nad isegi kommunikatsiooni puudumise tõttu algavad. Ma soovitan mitte kunagi kõike lihtsalt ära rääkida. Kuid ärge kartke öelda, mis teil pähe tuleb.

Pidage seda meeles: naised armastavad meeste suhtes enesekindlust. Usalduse puudumine näitab ebakindlust ja selgroo puudumist. Ja te ei hoia kunagi naisi nii, kui teil pole enesekindlust. Me oleme kaitsjad ja naised peavad teadma, et nad on meie juuresolekul ohutud ja me kavatseme neid kaitsta.

Nii et kui teie tüüp, kes käitub nagu selgrootud kiisu, kaotasite enne, kui juba alustasite. Mõelge sellele.

Lõpetuseks loodan, et need 5 näpunäidet aitavad teid tutvumisellu. Pidage nüüd meeles: võiksite enne heaga kohtumist ikkagi streikida. Kuid ärge laske sellel end heidutada. Kui teil esmalt ei õnnestu, siis püsti ja proovige uuesti.

Keegi eriline ootab teid ees.

Kohelge teda kindlasti õigesti.

Ja hukka, mis jumal meid õnnistas, pannes naised siia maa peale alustama :)

Edu.

Täname, et lugesite

Ole tubli.

Rahu.