5 näpunäidet veebiettevõtte loomise kohta

Veebiettevõtte asutamine pole kerge otsus. Läheb natuke aega, kuni teate, et see on teie jaoks õige otsus. Mul on olnud rõõm asutada kaks veebiettevõtet. Esimene neist on kodus töötamine. Mis nõuab palju värbamist, sest kui keegi ei tööta, ei teeni värbaja raha. Ma läksin sellesse ärisse ilma plaanita, mida ei soovitata. Mõte, planeerimine ja kaalumine lähevad suurtesse otsustesse. Veebiäri avamine ja juhtimine on üks neist suurtest otsustest. Mõnikord oli tunne, et loobusin. Minu sees oli miski, mis hoidis mind alati treeneriettevõtte avamisele, mis annab mulle rohkem teostust ja lootust. Treeneriettevõttega tean, et see õnnestub, kuna näen seda ja usun, et see juhtub.

Kahe ettevõtte juhtimisel olen teinud vigu ja õppinud selle käigus palju. Annan mõned näpunäited, mis aitavad luua edukat alust ja äri. Ettevõtluses toimuvad emotsionaalsed tõusud ja mõõnad. Need lootused ja ootused saavad emotsioonidest üle.

1. Kui teil ei õnnestu plaanida, siis plaanite läbi kukkuda

Planeerimine on eduka ettevõtte jaoks hädavajalik. Kui soovite olla ametlik, siis tehke äriplaan, kuid teil ei pea olema ametlikku äriplaani - teil on siiski vaja plaani. "Inimesed peavad äriplaani kodutööks, mida nad ei soovi teha, kuid planeerimine aitab mind - ükskõik, mis mul ka õnnestub," ütleb Tim Berry, äriplaneerimise tarkvara tootva Palo Alto Software juhataja ja ajakirja The Plan-As autor. -You-Go äriplaan.

Planeerimine on sotsiaalmeedia postitused, uuendused ja iganädalane registreerumine iseendaga. Äritegevuse registreerimine föderaalses ja osariigi valitsuses on hädavajalik. Samuti avage kavandatavate rahaliste vahendite jaoks pangakonto.

2. Muretsemine pisiasjade pärast

Te ei pea muretsema asjade pärast, mida te ei saa kontrollida, näiteks kust alustada, kui esimest korda alustate. Oluline on meelde jätta on alustada. Uue ettevõtjana ei tea sa kõike. Selle tee kõndimine võtab aega. Astuge välja ja tehke seda, mida peate õigeks, ning tehke vajalikud muudatused.

3. Eksperdiks olemine

Ettevõtlusmaailmas olete oma kogemuste põhjal ekspert. Mis annab teile kõik vajaliku vastuste jaoks teie valitud piirkonnas. See on vastuolus kõigega, mida oleme õppinud ettevõtte keskkonnas viibimisest. Mis ütleb, et meil peavad olema kraadid, sertifikaadid ja praktiline kogemus. Tegelikult on teie ettevõtte kasvatamiseks vajalik pidev kasv. Te õpite edasi: Kandke niikuinii “eksperdi” silti ja pühenduge tipptasemele.

4. Hirm

Kogu ettevõtliku teekonna vältel peate oma emotsioonidega hakkama saama. Emotsioonidest ei saa üle saada, pigem on hädavajalik, et saaksite hakkama sellega, kuidas end tunnete ja mõtlete. Kui te seda ei tee, siis loobute selle elu elamisest, mida igatsete. Me alustame ettevõtlusega, mille eesmärk on kasvada piiramatu potentsiaalini. Meelitage inimesi, kes on meiega samal missioonil, saama vabadust, mida me ihaldame.

5. Investeeringute juhtimine

Raha käsitsemine võib muutuda väga keeruliseks. Kõigi kohustuste täitmiseks on vaja jälgida kõiki kulusid. Teil on võimalik teha suuri investeeringuid, teades, et tulu tuleb - kui mitte nüüd, siis varsti. Sellest saab raske lahing, kuid mida rohkem paned, seda rohkem välja jõuad. Järjepidevus on võtmetähtsus kõiges, mida teete; kõik väikesed asjad, mida teete päevast päeva, tõukavad teid järgmisele tasemele.