Jahtivad unistused

Nüüd, kui olen töötanud täisajaga enam kui kümme aastat, arvan, et olen kvalifitseeritud ütlema, kuidas on unistus olla, seda jälitada, selle nimel töötada ja selle üle elada.

Näete, kui ma lõpetasin kraadiõpet, ei tahtnud ma seda, mis enamikul inimestest minu ümber oli. Ma ei tahtnud töötada laboris, ma ei soovinud kirjutada toetusi, ma ei tahtnud töötada oma teksade ja T-särkidega jne. Tahtsin elada unistust töötada korporatiivmaailmas. Tahtsin, et saaksin töötada keskkonnas, kus saan kanda kontsasid, libedaid ülikondi, pressitud särke, siidist pluusi, pliiatsiseelikuid jne.

Niisiis, selle asemel, et viibida uurimislaboris, kus mind vastu võeti, mind armastati ja austati, lahkusin ja vahetasin oma keskkonda tõhususe, paberi segamise ja korporatiivsuse nimel (see on kokku pandud sõna, kuid kandke mind, teate, mida ma tähendab). Ma jälitasin oma unistust. Täiesti ausalt öeldes polnud ma kindel, mis mu unistus oli ... mitte selles, et oleksin nüüd selgem, millised mu unistused on, vaid kaldun kõrvale ...

Igatahes jälitasin oma “unistust”. Sain endale praktikandi positsiooni ja õppisin köied parimatelt. Sel hetkel ütleb mu isikutunnistus, et olen täiskasvanu, ma nägin välja nagu täiskasvanu ja arvasin, et käitusin ka nagu täiskasvanu. Poiss, kas ma eksisin.

Hiljem sain teada, et endisel juhendajal, kellega ma töötasin, on tegelikult ärevus ja juhendaja juhendajal on viha juhtimisega seotud probleemid. Nii endisel juhendajal kui ka juhendaja juhendajal on null emotsionaalset intelligentsust. Nende juhtimisidee on see, kes kõige valjemini hüüab, saaks kõige rohkem sita tehtud. Ütlematagi selge, et mul oli tunne, nagu oleksin Eedenist lahkunud ja põrgusse läinud, sest tahtsin maitsta keelatud toitu.

Igatahes õnnestus mul läbi õhukese hullumeelsuse (sõna-sõnalt ja metafooriliselt) püsida kauem kui kümme aastat ja tegelikult olen selles karjääris edukas (sans mureliku juhendaja ja vihase juhendaja juhendaja - edaspidi dünamiidi duo - mitte dünaamiline). Miks? ”Kuulsin, et te küsisite, enamus sellest kümnendist Dynamite Duo all. Ma pole kindel, miks. Millegipärast ei tea ma, miks ma ei andnud endale võimalust karjääriteed muuta või midagi muud proovida. Arvasin, et probleem peitub minus endas, mitte teistes.

Võib-olla on see sihikindel sihikindlus, teravus, vastupidavus, millest olen üsna muljet avaldanud. Või tõenäolisem, et ma ei uskunud, et unistuse tagaajamiseks on muid viise või et on ka teisi unenägusid ... Mingil hetkel sain aru, et võib-olla ei olnud Dynamite Duo ehk normaalne ja täiskasvanud ei kohtle teist täiskasvanud nii. Teostus kasvas ja kasvas, et aru saada, et see, mida Dynamite Duo tegi, oli väga vale.

Arvan, et teostus tuli kokku mõistmisega, mis tunne on olla täiskasvanu - tõeline täiskasvanu. Milline on see täiskasvanuna olemine? Noh, praegu on minu jaoks see: vastutada selle eest, mida ma teen, kuidas ma teen ja miks ma teatud asju teen. Tähendab, ma ei süüdista kedagi milleski, mis on või pole minu taldrikul. Ma vastutan sellega, mis mul on ja mis mul pole. Ja kui ma pole millegagi rahul, siis kas ma muudan oma suhet sellega (mis võtab mul palju aega ja energiat, kui peaks, aga hei, mulle meeldib mu ego) või lihtsalt kannan seda.

Ma ei ole tegelikult kindel, mis selle artikli mõte on. Ma arvan, et just mul oli unistus, ma jälitasin seda, mind kiusati, samal ajal kui teda jälitati, ja nüüd sain selle teoks - läbi puhta kangekaelse vere, higi ja pisarate.

Kas mul on selle unistuse realiseerimise üle hea meel? Ma arvan, et peaks. Olen tänulik, et tegin selle ja mul on õnnistus, et mul õnnestus sellest hästi välja tulla, kuid kurb on see, et sain aru, et võib-olla olen jälitanud valet unistust.

Kuid pärast seda öeldes tean vähemalt nüüd, kuidas unenägu jälitada! Kuidas? Nii:

1. ole selles suhtes väga kangekaelne;
  2. kui see ei tööta esimesel proovimisel, proovige uuesti teist moodi (see võib olla erinev marsruut, erinev ettevõte, erinevad mentorid jne);
  3. ära anna endale muid valikuid (st ei anna väljapääsu);
  4. pidage meeles seda: "Päevad on pikad, kuid aastad lendasid mööda" .. või midagi sellist .. minge otsige ise tegelikku pakkumist ..;
  5. ole väga absoluutselt PATIEN T.

Miks? kuna ma tegin esimesed kolm täiesti omast rumalusest, aga # 4 ja # 5 oleks andnud mulle kergema sõidu.

Issand, vägev, palun andke mulle ligipääs numbrile 5 minu järgmiste unistuste jaoks! Oh, ja palun andke mulle sellest varem teada, kui see järgmine unistus on UNISTUS või on see lihtsalt unistus? Aitäh!

Rahu välja ja armastan teid kõiki.