5 võitleb kõigi ettevõtjate ees ja kuidas sellest üle saada

Tere, minu nimi on Jasmine S. Rhodes AKA The Pretty Plug. Inspireerin, motiveerin ja haritan naisi #walkbyfaith & #launchyourgold Internetis. Olen spetsialiseerunud turundusstrateegiate loomisele brändidele ja ettevõtete omanikele, et suurendada nende nähtavust Internetis. Midagi ei juhtu enne, kui käivitate oma kulla (raamat, ajaveeb, YouTube'i kanal, taskuhäälingusaade, idee, tehnikarakendus või kogukond). Teie olete ühine nimetaja.

Nüüd on möödas 90 päeva sellest, kui alustasin oma täistööajaga ettevõtluse teekonda, kuid olen sisu loonud ja oma platvormi Pretty Plugiks alates 2015. aastast loonud. Kõik algas usu kaudu sotsiaalmeedias kõndimisest, mis on viinud mind täiskohaga ettevõtlus.

Ma räägin paljude naiste ja meestega, kellel on suurepäraseid ideid, kuid neil kõigil on samad viis väljakutset, mis tuleb ajaga ületada. Olen loetlenud need allpool, kuna olen pidanud ka neist oma teekonnal üle saama. Palun jätke mulle kommentaar ja plaksutab, kui teile see lugemine meeldis. Kui mul midagi järele jäi, siis andke sellest ka teada. Ma kasutan seda oma järgmise artikli inspiratsiooniks.

1. Teie idee valideerimine

Alates klassikoolist on meile õpetatud, et A-punkti saame siis, kui sooritame õpetaja antud reeglite ja juhistega testi. Õpetaja teadis teavet, mida me lihtsalt pidime näitama, et mõistsime seda tehtud testide põhjal. Brändi või ettevõtte loomisel need reeglid enam ei kehti. Te ei saa A-tähte, kui teil on suurepärane idee või visioon, millele soovite pühenduda. Tegelikult, kui maailm võiks anda hinde C, mis tähendab, et me ei näe, kuidas see idee töötab, aga õnne. Pärast seda, kui oleme oma sõpradele ja perekonnale ideest teada andnud ja hinde „C” kätte saanud, kaotame ühe asja, mis meil alati oli - valideerimise. Teie idee on kehtiv, kuid juba praegu olete teie ainus, kes oskab seda “C” nimetada. Ma lugesin "Vali", autor Ryan Levesque, kes on ASK Method® Company tegevjuht, ja see muutis minu elu. Enda ideid saate kinnitada, vastates järgmistele küsimustele:

Mida sa armastad teha rohkem kui midagi muud maailmas? (Määratlege, mis see on.)
Kas see sobib teie isiksuse ja tugevustega?
Kas saaksite seda teha järgmised viis aastat?
Kas sa sureksid selle pärast?

Tõsi, minu vastus kõigile neile küsimustele oli #WALKBYFAITH. Veetsin päevi oma NYC-korteris, püüdes aru saada, kuidas ma töölt loobun ja teenin sissetulekut. Veetsin aega inimestele helistades ja teistelt küsides, mida ma peaksin tegema, mis tooks mulle rohkem õnne. Siiski oli mul oma vastus kogu aeg. Mul lihtsalt puudus minu idee “valideerimine”. Kord veendusin oma “selles”. Ma tegin usuhüppe ja saan nüüd oma C-tähe kõigilt teistelt minu lähedalt. Paljud inimesed arvavad, et olen täiesti hull, et loobusin New Yorgis oma kuuenumbrilisest töökohast. Ma ei saa öelda, et iga päev tunnen end valideerituna või täiesti enesekindlalt. Kuid ma olen väga kindel, teades, et minu tunded pole tegelikult. Minu, see on seotud sellega, kes ma olen, ja kavatsen seda ka edaspidi oma maapealsel maratonil natukehaaval avastada.

2. Järjepidevus

Ma õppisin järjepidevust Wall Streetil kella 9–5 töötades. Mul kulus kaua nagu kolm aastat, et leida üks asi, mida saaksin teha iga nädal ilma vabandusteta. 2015. aastal alustasin Snapchatiga ja liigutasin jalad ekraanil sõnadega #walkbyfaith ja tegin seda iga päev. Kuid see oli minu arvates lihtne. Päevast kulus mul viis sekundit, et pühenduda sellele kõndivale kinnitusele enda jaoks.

Sisu loomine ja ülimalt järjepidev oli väljakutse. Hakkasin blogima, polnud järjekindel. Alustasin Youtube'i kanalit - polnud järjekindel. Lõpetasin ülikooli ja kuus kuud läksin sinna, kus tundsin end täiesti tühjana, tegemata midagi, mille keskmes oli #walkbyfaith. Siis sain teada #podcastingust. Sain intervjuu teha ükskõik kellega ja kõikjal ning luua sisu iganädalaselt sotsiaalmeedia turundusega, et etendust reklaamida. Leidsin ühe asja ja pidasin seda kinni.

Mõnikord ei saanud ma palju puhata. Oli aegu, kus jäin söögikordadest ilma. Mõnikord jäin tööle hiljaks, sest mu jagu ei laadinud korralikult üles. Kuid ei jäänud muud üle, kui ohverdada oma energia, aeg ja vaev, et rääkida kristlike ettevõtjate lugusid, kes usaldavad oma edulooga Jumalat. Lubage mul oma taskuhäälingusaade siia ühendada. See valmistas mulle rõõmu ja ma teadsin, et soovin seda podcastist show'ks veelgi suuremaks muuta, kuid kõik peavad kuskilt algama.

Mis su üks asi on?

• Kas teile meeldib rääkida? Proovige Podcastingut.
  • Kas teile meeldib kirjutada? Proovige Blogimist.
  • Kas teile meeldib rääkida ja videoid teha? Proovige luua IGTV-videoid, seejärel migreerige nad YouTube'i.
  • Kas teile meeldib kogukondade rajamine? Proovige igakuiseid brunsse või meetuppe.

Ükskõik, mis teie asi on, proovige seda 90 päeva jooksul. Ära löö ennast üles, kui see ei kleepu kohe kinni. See on protsessi ilu. Pidage meeles, et olete selle idee valideerinud, andke endale armu, et see läbi vaadata.

3. Aja juhtimine

Meile kõigile antakse ööpäevaringselt. Kuni selle hetkeni ei usu ma, et tehnoloogia on meie ajale uue ajahäire loonud, peale selle, et meil on veelgi raskem teatud ajaperioodil keskenduda. Kolledžis hakkasin oma aega õppima. Kui seda minu kalendris polnud, ei teinud ma seda. See võib tunduda tähendusrikkana, kuid teeb mind nii õnnelikuks, kui tean, et kõik tegevused, mida plaanin väljaspool asju, mida ma kõige rohkem hindan, on kavandatud ja neil on aeg / koht. Kasutan asja kallal google kalendrit, google lehti ja oma mobiiltelefoni. #techlover

Ma abiellusin hiljuti, nii et nüüd on minu aeg veelgi olulisem, sest ma jagan seda teise inimesega, kes vajab teda natuke mind. lol. (Ma tõepoolest muigasin seda kirjutades.) Tulin välja selle exceli lehega, mis aitab mul oma tegevusi loetleda ja paigutada need ajapiludesse, nii et ma täidan neid vastavalt konkreetsele ajakavale. Seejärel teisendan selle oma google'i kalendrisse ja kinnitan selle vabandusteta. Kui miski ei tööta, siis töötan selle kallal seni, kuni see kleepub.

Vaadake seda. See on teile suurepärane juhend oma tegevuste loetlemiseks ja tähtsuse järjekorda seadmiseks. Samuti juhendan ja juhendan iganädalaselt oma kullaliikmete klubis naisi, et hoida neid oma eesmärkide saavutamisel. Vaadake siit siit, kui olete huvitatud. Koodi GOGMC kasutamisel saate oma esimesest kuust 10% soodsamalt.

4. Tugi

Kui olete ettevõtja või sisulooja, teate, et see on üks peamisi asju, millega kõik silmitsi seisavad. Toetus. Teil kas see on või ei ole. Brendon Burchard kirjutas selle pealdise tegelikult ja ma ei saanud rohkem kokku leppida. Enamik ei mõista teie unistusi ja ettevõtteid. Sellepärast peate ümbritsema end mõttekaaslastega, kes saavad teid toetada. Enamik neist osaleb konverentsidel. Kirjutasin eelmisel nädalal postituse kümne parima hulka, mida peaksite kontrollima aastaks 2020. Ma tean, et neil konverentsidel hakkate oma hõimu leidma. Pole tähtis, kas teie maitse on teie jaoks üks. Peate lihtsalt olema julged, võrk ja neid leidma. Sa pole üksi, me kõik oleme olnud varem ühemehebänd. See tuleb. Ärge laske end heidutada.

Jumal saadab teile teie tuge ja inimesi, kes aitasid teil oma missiooni üles ehitada.

Tutvuge selle artikliga siin.

5. Hirm

Viimane võitlus on hirm. Määratluse järgi on hirm tajutava ohu või ohu poolt esile kutsutud emotsioon, mis põhjustab füsioloogilisi muutusi ja lõppkokkuvõttes käitumismuutusi, näiteks põgenemist, varjamist või külmumist tajutavate traumaatiliste sündmuste eest.

Olin enne töölt lahkumist äärmiselt kartlik. Ma kartsin väga armastust ja edukat suhet. Töötan endiselt selle nimel, et saada üle hirmust, kahtlustest ja üldisest mõtteviisist, et saaksin iga päev edeneda. Hirm tekitab tunde, nagu oleksite oma keha vanglakambris. Võimalik, et ei suuda hirmu tõttu üles tõusta ja õitsele minna. Võib-olla ei saa te hirmu tõttu minna naise / mehe juurde. Võimalik, et te ei alusta seda ajaveebi, raamatut ega netisaadet hirmu tõttu. Kuid peate teadma, kust see pärineb ja milliseid samme te ette võtate, et sellest hirmust üle saada.

Hea uudis on see, et jätsin oma töö ära. See oli kõige raskem asi, mida ma oma elus teinud olen.

Suurepärane uudis on see, et ma abiellusin 24 tunni jooksul oma parima sõbraga. Ühendage meil YouTube'i kanal.

Veel parem uudis on see, et ma pole veel alla andnud.

Ma otsustasin võidelda oma hirmuga usuga. Pean ütlema, et see on minu bränd, mille pärast ma õnnetusjuhtumeid alustasin ja võitlen selle nimel, et kõik elaksid oma armastatud elu, valides usu. Ma lihtsalt pean olema selle tee juht ja tunnistaja, mida mööda lähen. Ma tean, et kui ta on minu heaks teinud, teeb ta seda kindlasti teie heaks. #WALKBYFAITH

Ma palvetan sinu eest, Jasmine | Päris pistik

PS Kui teil on mingeid küsimusi, siis piiksutage mind @__theprettyplug või lisage mulle IG @jastheprettyplug. Kui teile meeldib see, mida loete, siis andke mulle mõni plaks, et toetada teie sisule uut sisu.

PSS-i saate ka tellida ja annetada saatele Walk By Faith Podcast, mis on nr 1 Podcast, mis pakub teile igal kolmapäeval usupõhiste ettevõtjate motivatsiooni, haridust ja inspiratsiooni. Saadaval kõigil teie lemmik podcasti voogesituse platvormidel.