5 omadust, mida iga väike töötaja oma alustamisel vajab, ja kuidas neid igal järelejõudmisel turgutada.

Alustamisel tõstame tootlikkust, tehes pausi ja mõeldes, mida ja kuidas teeme. Miski ei aita rohkem kui õigete küsimuste esitamine. Aidates inimestel kiiresti leida oma koht ja lisada teie ettevõttele lisaväärtust või mõista, miks nad sobivad halvasti, on kõigile kasulik võit. Meie võime seda hästi teha võib äri muuta või selle lõhkuda.

Viimased kolm aastat olen ehitanud Ühendkuningriigis idufirmasid tootlikkuse ja heaolu arendamise alal nimega Make Time Count (MTC). MTC toetab mitmekesise taustaga unistajaid, tegijaid ja mässulisi, et saavutada tulemusi ja olla tubli. Pakume üksikisikutele, VKEdele ja suurematele organisatsioonidele teenuseid - nõustamist, koolitust ja juhendamist - ning tööriistu - raamatuid, päevikuid ja isiklikke abivahendeid -, kes keskenduvad tulemuste, meeskonnatöö, kaasamise ja rahulolu parandamisele. Meie töö põhineb kolmel originaalsel mudelil, mille olen välja töötanud järgmistes valdkondades: isiklik produktiivsus, heaolu ja tervis, kus olen integreerinud neuroteadused, inimeste käitumise, hariduse ja juhendamise-teraapia töö inimeste võimestumise toetamiseks.

Stardipaiga juhtimine on olnud palju selline, nagu prooviti rongiga sõita ja ikka rööpad maha panna. Aina enam on vaja ära teha, kui selleks on aega või raha. Samuti pole alati lihtne välja mõelda, kuidas midagi teha, välja arvatud katse-eksituse meetodil. Ma ei ole ka fänn, et hakkan võlgadesse sattuma, kui just seda tõsise taristu jaoks vaja pole. Miski nagu võlasurve stressi taseme tõstmiseks ja täiendava surve tekitamiseks. Kuigi olen näinud ja töötanud inimestega, kes sellistes tingimustes edukalt arenevad, eelistan ma sellise ettevõtte loomiseks tervislikumat ja tasakaalustatud lähenemisviisi, mis väldib protsessi läbipõlemist.

Sel põhjusel olen oma ettevõtte algusest peale käivitanud ja otsustanud teha koostööd vabakutseliste, osalise tööajaga töötajate või inimestega, kellele meeldib portfellikarjäär. Ma varun seda, mida suudan, ja olen õnnelik, et suurendan oma ettevõtmist vastavalt oma visioonile. Seda öeldes pean ma uhkusega tunnistama, et mõned MTC-d toetavad inimesed on olnud meiega 3 + aastat ja paar veelgi kauem.

Inimesed, kes teevad koostööd MTC-ga, on pärit kolmest allikast (1) orgaanilisest enesevalikust - nad võtsid ühendust ja ütlesid, et tahan sisse! (2) reklaamisime abi ja valisime kellegi, kes kasutaks traditsioonilisemat värbamismeetodit ja / või (3) kutsusime oma sõpru üles inimestele, kes "vajavad tööd" ja kes saavad meid aidata oma konkreetsete oskuste abil. See viis talentide värbamiseks on andnud mitmesuguseid tulemusi, mis on aidanud mul destilleerida kasulikke kriteeriume, mis aitavad tulevasi töötajaid värvata.

5 topeltomadust, mida iga alustav ettevõtja oma ettevõttes vajab.

1. Entusiasmi ja Achieveri mõtteviis
  2. Tugev tööeetika ja loovus
  3. Hea isiklik korraldus ning võime tagasisidet anda ja vastu võtta
  4. Uudishimu ja tahe õppida
  5. Usaldusväärsus ja moraalne kompass.

Entusiasmi ja Achieveri mõtteviis

Ma ei unusta kunagi entusiastlikke kahte pöialt, mille meie 21-aastane praktikant meeskonda tõi. Kujutage ette, et iga väikest arengut tervitatakse kõlava ja tõelise elevusega. See on see, mida iga tegevjuht peab motiveerituna hoidma, kuid CHEER-LEADING üksi on mõttetu, kui see pole sobitatud eduka mõtteviisiga. Selle all mõtlen ma kedagi, kes kohe mõtleb, kuidas antud võimalus muuta käegakatsutavaks tulemuseks.

Tugev tööeetika ja loovus

Ülaltoodud komplekt annab meile õnneliku südame ja sisse lülitatud meele, kuid vajame veel. Kui meil on tugev tööeetika, saame töötajad, kes annavad tulemusi, täidavad tähtaegu, peavad lubadusi, tõstavad standardeid ja aitavad asjadel õiges suunas liikuda. Alustava ettevõtte jaoks on loovuse loomine võtmetähtsusega, sest kui aega ja ressursse napib, peame sageli mõtlema loovusele, kuidas midagi toimuma panna, kellegi radarile sattuda või potentsiaalse kliendi tähelepanu köita.

Hea isiklik korraldus ning võime tagasisidet anda ja vastu võtta

Midagi ei saa säilitada ilma, et iga inimene oleks võimalikult produktiivselt korraldatud. Aeg on raha ja viivitused on kulukad, kui teie alustamist finantseerivad teised või teie ise. Tõhusate süsteemide olemasolu töö peal hoidmiseks ja kiireks edasiliikumiseks on kõrge moraali ja tulemuste saavutamise võti. Selles osas on oluliseks inimese võime tagasisidet anda ja vastu võtta. Alustavad ettevõtted on väga stressirohke. Asutajad ja leiutajad investeerivad oma projektidesse suure osa elust ja iseendast ning seal on pidev õppimis- ja kasvuvõimalus. Kuigi mul on 1 doktorikraad, olen viimase viie aasta jooksul saavutanud hõlpsalt 7 lisameistrit ja sama kehtib ka kõigi idufirmas osalejate kohta. See tähendab, et võtmetähtsus on võimalus võtta pardale tagasisidet ning kokku puutuda ka kokkupõrgete ja konfliktidega. Miski ei varja aega ega energiat nagu inimesed, kes vaikivad sellepärast, et nende tunded said haiget, läbu või mis kõige hullem - ikkagi passiivse-agressiivse hoiaku. Minu arvates on selline käitumine suured põhjused, miks võimalikult kiiresti ettevõttesse lahkuda. Harjutan nüüd kollase-punase kaardi süsteemi - üks hoiatus iga teema kohta ja kui parendusi pole, siis punane kaart. Peaksin ütlema, et otsin aktiivselt tagasisidet enda ümber olevatelt inimestelt selle kohta, kuidas saaksin end paremaks muuta ja aidata tal ka paremini hakkama saada.

Uudishimu ja süsteemide mõtlemine

Idufirmad vajavad inimesi, kellel on huvi teada saada, kuidas asjad tegelikult toimivad. Kui teie meeskonnas pole selliseid inimesi, hankige! Hea alustamiseks on vaja eksperte, faktide leidjaid ja faktide kaevajaid, inimesi, kes pööravad tähelepanu pisiasjadele, ja neid, kelle mõte on pidevalt õppimiseks avatud. Kuid ilma et oleks võimalik punktidega liituda ja asju omavahel siduda, on õppimine lihtsalt rohkem teavet. Vaja on inimesi, kes on looduslike süsteemide mõtlejad. Selle all mõtlen ma inimesi, kes saavad tagasi astuda ja näha, kuidas asjad kokku liidavad. Sageli on just seal põnevaid võimalusi, millele saab keskenduda käegakatsutavatele tulemustele.

Usaldusväärsus ja moraalne kompass.

Kui ülaltoodud tunnusjooned austavad kellegi teise ja iseenda vastu austust, on usaldus ilma usalduseta ikkagi null. Uue alustava ettevõtte haavatavus tähendab seda, et paljud inimesed on oma ideede varastamise tõttu sageli liiga paranoilised! Minu sellekohane filosoofia on, et äri on nagu ookean - seal on ruumi ja niši peaaegu kõigile, kes töötavad välja kasuliku toote või teenuse, mis lisab klientidele selget väärtust. Kuid tänane ettevõtlusmaastik ja iga alustav ettevõte saavad tugevast moraalsest kompasumist tõesti kasu. Kui tegemist on teiega töötavate inimestega, tähendab see asjakohast mõistmist ja tundlikkust, et mitte jätta inimesi kraavidesse, sildade põletamisele ja suhete hävitamisele arusaamatuste ja konfliktide kaudu.

Nii et olenemata sellest, kas räägin oma alustamisel 21- või 65-aastase inimesega - siin on viis küsimust, mida küsin oma kaasamise ajal.

1. Mis teid MTC-st praegu erutab ja kus seda ja kuidas saate meile väärtust lisada?
  2. Tutvuge üksikasjalikumalt teie mõttega, et saaksime aru, kuidas see praktikas toimida saaks.
  3. Uurime tõelise näitena midagi, mida olete hiljuti teinud, ja sukeldugem selle saavutamise protsessi. Mida me saame sellest koos õppida?
  4. Kas on midagi huvitavat, mida võiksite uurida ja millel on potentsiaali pakkuda kasvu ja võimendada oma viimast pingutust?
  5. Mis on teie jaoks tõesti oluline nii teie elu kui ka tööga rahulolu osas ja kuidas saaksime seda koos töötamisega kurssi viia?

Kui olete ikka rohkem üksildane inimene - oma radade ja rongide juhtimine, on ülaltoodud loend siiski kasulik, et ajendada ausalt mõtlema, milles olete hea ja kuhu võiksite end vormistada! Samuti soovitaksin abi saada ja kaaluge nende 5 kahe karakteristiku kasutamist kaasautorite valimiseks.

Üks asi, mida iga ettevõtja ja juht vajab, on aeg mõelda. Üsna lihtsate küsimuste esitamine nii endalt kui ka nendelt, kellega me töötame, aitab asja kokku saada. Samuti aitab see kõigil end selgemini tunda, keskenduda olulisimale ja olla kindel oma olukorras.