5 lihtsat sammu ümmarguse kase saamiseks.

Näide peaaegu täiuslikust ümarusest.

Meil kõigil oli see kohmakas hetk: vaatate peeglisse, vahtite peegeldust ja mõistate, et oleksite võinud olla pisike ümmargune kask. Kuid selle asemel olete lihtsalt vaevalt arenenud ahv. Milline elu.

Igal õhtul, kui teie meel eemaldub onirilisele imedemaale, moodustavad teie elu eesmärgid rasva koheva palli kuju, mida rõhutavad armas porganditaoline nokk.

Kuid sügaval sisemuses pole te isegi kindel, kust alustada - millist teed rännakule matta. Kui soovite, otsite tähtaega, birbanity.

Ma olen siin teid juhendamas. Ma olen siin, et olla teie mentor, teie majakas praetud peekoni ja teriyaki kanade maailmas.

1. Visake hanede märgid üles (valikuliselt: neelake üks neist)

Täidis Kirby pärast hane neelamist.

Oma kodulindude üle mediteerimisel proovige hanesid vähemalt 10 minutit päevas häirida. Seda pole palju, aga see on aus töö. Need f * ckerid tahaksid teid niikuinii tappa, kui nad vaid suudaksid. Vabastage oma loovus ja leidke uusi võimalusi - oma erilisi viise - hanede lõbustamiseks.

2. Pange tobedad asjad pähe

Maagiliseks seikluseks kutsuv lutikas.

Taevas on piiriks, kui asi puudutab seda, mille võid pähe panna. Võib-olla märkate vinge lillepotti või tunnete kipitust praepannide sektsiooni sirvides. Või äkki leiad lõpuks oma õllepudelikorkide kollektsiooni tõelise kasutuse. Laske oma kujutlusvõimel vabalt voolata ja ärge kõhelge oma vastsündinud mütse avalikult kandmast. Laske inimestel olla kade teie sisemise kase pärast.

3. "Screm" kõike, mida näete

Kibuvits, kes halvustab elu imet.

See on vaieldamatu. Peate saama harjumuseks kriimustada mitmesuguseid asju. Isegi väikseima ebamugavuse märgi korral peaksite ringi jooksma ja käituma nii, nagu keegi varastas teie jäätise.

Harjutamiseks pane lauale mitmesuguseid asju, näiteks tasse või taldrikuid. Hankige lauale ja visake need maapinnale, murdes need valju häälega. Seejärel hingake õhku ja kõri abil tehke paanikahaav. Aaaaa. AAAAAAAaaaaaAaaaA.

Kas tunnete end nüüd pisut kohevamana?

4. Peck peck peck peck peck

Mm, pole midagi paremat kui mustus ja ussid. Maitsev!

Oled olnud laual, hüppa nüüd maha ja lasku madalale, lase tagumikul põrandale kukkuda. Widsom on mustuses. Nokkimisel on kaks plussi: immuunsussüsteem saab palju paremini, kui ta peab võitlema pisikutega (kruvige teid, koroonaviirus!), Ja te ei pea enam raha kulutama väljamõeldud lõunale tööl.

Kasutage suu, et nokkida ükskõik mida. Ärge mõelge liiga palju ja ärge otsige midagi erilist - lihtsalt noppige vabalt, kuni su koi kukub vanasõnaline kullapott. Või rasva uss. Kunagi ei või teada, mis sind selle seikluse ajal ees ootab!

Ja kui sa nokkid piisavalt kaua, oletame, et miljon aastat, võib evolutsioon su suu vinge noka järele pöörata. Kas see pole mitte see, mida me kõik soovime?

5. Ühendage ennast cheetoga

See võis olla sina, kuid sa ei järgi samme, et saada birbiks.

See selleks: viimane samm rohukunsti õppimise vastu. Kas mäletate, kui vanemad ütlesid teile, et ärge rämpstoitu sööge? Unustage see ära - nüüd on teil minu nõusolek seda süüa.

Ostke kott vürtsikaid cheetosid, istuge pargis roostes pingile ja tarbige tuvisid jälgides laastu.

Kui olete ülejäänud samme täpselt järginud, võite nüüd märgata järsku ühtsusehoogu. Te tunnete end hakkpuidu ja kobaratega ühtsena. See on zeni tipp. Kui soovite, siis zeni nokk.