Foto Håkon Sataøen saidil Unsplash

5 vabandust ärkamiseks kell 5

Me kõik oleme kuulnud rahulolu vabandusi:

"Ma ei ole hommikune inimene."
"Ma vajan oma und."
"Ma olen öökull."
"Me ei peaks ärkama enne päikest, see on teadus"
"Kui ma ei saa 8 tundi, siis ma põlen ise"

Mis üles tõuseb, peab alla tulema, seetõttu on kõigil põhjustel, et nad ei saa vara ärgata, on sama või suurem põhjus, et nad võivad ka vara ärgata!

Kui töötate 9–5 tööd (mis sarnaneb rohkem 7–7-ga), on alati tunne, et teil pole lihtsalt piisavalt aega, et ise asju teha.

Uus 3x nädalas jõusaalirutiin? Teil veab, kui lähete kaks korda.
Uus raamat, mida lugeda? Õnn, kui pühapäevaks lööte lehele 50/400.
Kõrvaltee, kus soovite töötada? Südamlik kaastunne teie unistustele.

Uute harjumuste kujundamine ja pikaajaliste projektide kallal töötamine, mis annavad teile täitmise ja rahulolu, on raske, tõsine töö.
See tuleb reserveerida selleks, kui energia, meeleolu ja motivatsioon on kõigi aegade tipus.

Seega on parim aeg unistuste kallal töötada hommikul, enne kella kuut.
Siin on 5 põhjust, miks peate ärkama hakkama kell 5:

1) Maailm magab endiselt

Teil on vähem tõenäosust, et saate kell 5 hommikul mingeid märguandeid, mis tähendab, et teil on täielik vaikus ja teie jagamatu tähelepanu võib minna käepärasele ülesandele.

2) Tahtejõud on kõigi aegade tipus

Vaatamata levinud arvamusele on tahtejõud piiratud ressurss. Kui ärkate kell 5 hommikul, pole ükski asi, mis nõuab teie kiiret tähelepanu, lisaks sellele, millele otsustate oma jõupingutused suunata. Kui soovite õppida uut oskust, instrumenti, keelt või harjutust, on seda kõige lihtsam teha ärgates.

3) Lisaaeg planeerimiseks

Saate värskendada oma lühi- / pikaajaliste eesmärkide loendit, ajakirja, planeerida oma päeva ja teil on meelerahu, et te kontrollite oma päeva, mitte vastupidi. See on ka suurepärane viis stressi / ärevuse vähendamiseks.

4) akumulatsiooni efekt

Andes endale nädala lõpuks igal hommikul 2 lisatundi, olete andnud endale veel 14 tundi, et suunata ükskõik kuhu. Kuu jooksul on see 60 tundi. Aasta jooksul on see 720 tundi.
Mõelge millelegi, milles soovite paremaks saada, ja pange nüüd pilt, kuidas teeksite nimetatud tegevust üle 700 tunni vöö all.

5) Parem unekvaliteet

Andes endale unegraafiku distsipliini, annab keha teile päeva jooksul rikkaliku energia ja aitab teid loomulikult välja lülitada, kui öine aeg veereb. Olen unetsüklitest põhjalikumalt kirjutanud siin.

Neid eeliseid kogetakse pärast ärkamise distsipliini rakendamist. See omakorda annab parema kontrolli teie päeva üle ja lõpuks täieliku kontrolli teie elu üle.