4 näpunäidet, kuidas olla ambitsioonikas

Me pole kõik sellega sündinud. Näpunäiteid ambitsioonikuse harjutamiseks.

Foto autor Razvan Chisu saidil Unsplash

Mida tähendab olla ambitsioonikas? Mida arvate inimestest, kes on saavutanud tohutu edu, pannes oma nina jahule ja püsima? Paljud usuvad, et auahnus on midagi, mis sünnime koos või ilma; see lihtsalt pole nii.

Ambitsioon on nagu iga teine ​​oskus. Me saame selle oskuse paremaks praktika kaudu. Võib tunduda ebaloomulik, kui näeme seda pigem oskusena kui kindla omadusena, kuid võin väita, et ambitsioon sarnaneb enesekindlusega. Paremaks muutume teadliku praktika kaudu. Niisiis, kuidas me seda oskust valdame?

1. Ümbritsege ennast teiste ambitsioonikate inimestega

Duh. See on ilmne. Iga ülimalt edukas inimene ütleb teile seda. Kuulsat rida „Olete keskmine 5 inimesest, kellega veedate kõige rohkem aega“, ei öelda meile alati ilma põhjuseta. Kui me otsustame end ümbritseda mõistlike, töökate ja intelligentsete inimestega, otsustame, et siia me kuulumegi. Näeme enda ümber olevate inimeste edusamme ja mõtleme: „Olen ​​neist nii inspireeritud! Ma võin neilt nii palju õppida! Olen valmis alustama oma teekonda. ”

Vastupidine mõtteviis, kui veedame aega nendega, kes ei suru meid paremaks, muutub see inspiratsioon sageli armukadeduseks ja teie enda õnnestumiste võrdlemiseks. Seal on alati keegi, kellelt saate õppida. Valige vastavalt.

2. Olge ambitsioonikad, kui tööülesannete hulgas on kõige mikro

Ma loen praegu Marie Forleo (minu fav) kõik, mida saab kujundada, ja see punkt kõlas minuga:

Ole kirglik kõige suhtes, mida teed; voodi tegemine, nõude tegemine, trennimine, see on nakkav. See tähendab ka kõike muud, mida te oma elus teete.

Jah, kuninganna! Kuid tõsiselt, see mõte on mul iga päev, eksimatult. See on mu mõttemaailma täiesti nihkunud nende igapäevaste asjadega, mida me iga päev teeme. Kui kavatsete oma voodit teha, tehke see Restaureerimise riistvara ekraanilt sarnaseks. Kui kavatsete neid nõusid puhastada, eemaldage vaha nagu hr Miyagi. Jooksma sörkima, leidma pleegitajaid ja tegema Rocky võidutantsu.

Kui teil on ambitsioon olla oma igapäevastes ülesannetes parim, annab see teile julguse ja enesekindluse saada sama ambitsioon ka suuremate asjadega elus: intervjuud, edutamised, töökohavahetused, perede loomine, uude linna kolimine. Kuna olete koos menüüga ambitsioone harjutanud, tuleb see elumuutjate jaoks loomulikumalt.

3. Lugege huvitavat materjali, mis inspireerib teid olema ambitsioonikas

See on veel üks punkt, mida rasked lööjad kordavad pidevalt. Õppimine on kõik. Pange end inspireerima. Jookse sellega. Tea, et kui nad suudavad seda teha, siis suudad ka. See on seotud ülaltoodud 1. nägemusega; laske end teiste edust inspireerida, mitte võrrelge enda omadega. See inspiratsioon muutub ambitsiooniks. Ambitsioon olla nende moodi. Edukad nagu nemad (olenemata teie enda õnnestumisest).

4. Seadke igal aastal suured eesmärgid ja teadke, mida see võtab

Lugesin hiljuti Nat Eliasoni artiklit (artikkel siin) eesmärkide seadmise kohta. See on midagi, mis on mulle alati viidanud. Eesmärgi seadmiseks on nii palju näpunäiteid, nippe ja ressursse. See artikkel oli uskumatult kasulik iga-aastaste eesmärkide jaotamisel iganädalaseks ülesandeloenditeks. Ma pisut tõmbasin tema versiooni, kuid see on olnud äärmiselt tõhus.

Nüüd, kui teil on ressurss, et need eesmärgid paberile panna, peate need eesmärgid looma. Veel üks minu lemmikutest, Ramit Sethi, tabab koju seda, et enamik meist seab eesmärgid, mis on lihtsalt liiga väikesed. Me alahindame ennast ja võimeid. Olen selles täiesti süüdi. Seda tehes anname endale loa rannikuks. Et loorberitel puhata. Olge oma eesmärkide suhtes ambitsioonikas ja koostage plaan nende saavutamiseks.

The Takeaway

Ambitsioon on harjutatud oskus, mitte kaasasündinud omadus. Me kõik saame seda oskust täiustada, ümbritsedes end teiste ambitsioonikate inimestega, astudes kõige kergema ülesande täitmisele, pannes end inspireerima ja seades BIG-i eesmärgid tegevusplaanile.

Te olete üllatunud, mida saate saavutada.