313: Kuidas tellida ja tellimusest loobuda, kasutades Google Podcastesi iOS-i rakendust

Google Podcastide iOS-i rakendus

Kuidas Podcaste tellida ja tellimustest loobuda?

Google Podcasti iOS-i rakenduse õpetus:

See õpetus näitab teile, kuidas: 1. tellida Podcastide teenust Google Podcast iOS-i rakenduses;

Märkus. Kui soovite tekstiosa vahele jätta, on artikli allosas videoõpetus.

Google Podcastesi iOS-i rakenduse allalaadimine: https://apps.apple.com/us/app/id1398000105

Kuidas tellida netisaateid (uurida lehte):

1. Avage iOS-i seadmes Google Podcastsi rakendus
  2. Avastamislehe avamiseks klõpsake suurendusklaasi ikoonil
  3. Otsige taskuhäälingusaateid või sirvige teemade järgi
  4. Koputage mis tahes saate kaanekujundust
  5. Puudutage taskuhäälingusaate tellimiseks nuppu + Telli
Avastamislehe kuvamiseks puudutage suurendusklaasiSaadete otsimine või teemade sirviminePuudutage nuppu + Podcastide tellimine

Kuidas loobuda tellimustest (koduleht)

2. Klõpsake rakenduse allosas ikooni Kodu
  3. Tellimused asuvad lehe ülaosas
  4. Puudutage ühe oma tellimuse kaanekujundust
  5. Puudutage nuppu + Tellitud ja hüpik ilmub alt üles
  6. Saate tellimuse tühistamiseks puudutage valikut Tühista tellimus

Märkus. Samuti saate tegevuse lehel tellimustest loobuda, libistades suvalisel tellimusel vasakule ja koputades Tühista tellimus

KoduikoonTellimused (kraani kaanepilt)Puudutage käsku + Tellitud tellimuste tühistamiseksToksake Tühista tellimus

Kuidas vaadata kõiki tellimusi (tegevuse leht):

2. Klõpsake rakenduse allosas toiminguikooni (3 noolega rida)
  3. Kõigi tellitud taskuhäälingusaadete kuvamiseks puudutage ülemises navigeerimismenüüs 'Tellimused'
  4. Pühkige vasakule, kui soovite tellimuse tühistada

Märkus. Kõiki tellimusi saate vaadata ka koduikoonil klõpsates. Kõik teie tellimused asuvad lehe ülaosas

Tegevuste lehe kuvamiseks toksake 3 noolega ridaKõigi tellimuste kuvamiseks toksake TellimusedTühistage tellimused tellimuse tühistamiseks

Videoõpetus

Aitan inimestel asju välja mõelda

- Minu nimi on Mike Murphy, ma olen ühemehebänd ja podcaster. - Koostan netisaateid ja õpetusi, mis õpetavad inimestele paremat sisu tegema. - @mikeunplugged Twitteris või Instagramis - töötan ka täiskohaga Simplecast tootetoe spetsialistina