3 VÕIMALUST, MIS ESIMENE MILE ON VÄLJA JA KUIDAS SISSE LÜLITADA

Olete kaks korda üle kontrollinud, mis on teie päeva treeningplaanis. Olete söönud oma tüüpilise eeljooksu suupiste. Teie kingad on õigesti seotud. Ilm on ideaalne. Olete valmis selleks, mida maanteel teile täna pakkuda on. Pea välja.

Nagu selgub, on avatud maanteel või root-y rajal esimene miil teile pakkuda ja esimene miil on valetaja.

See juhtub meile kõigile. See esimene miil on meie võimete valetaja. See ütleb meile, et meie kopsud ei saa rippuda. See annab põletuse sügavalt teie nelikesse. See paneb teie vöö pisut põksuma. Sa pingutad oma sammuga.

"Kas see on neeger mu paremas põlves?" Te küsite esimest korda.

Tundub, et teie spordirinnahoidja ei hoia kõike samamoodi nagu tavaliselt.

Vasakus kõrvas olev pungi libiseb pidevalt välja.

Peate tegema valiku. Kas sa naerad selle üle, kuidas kõik end pisut lahti segab? Kas peatute ja kohandate iga paari sammuga? Kas jõuad lihtsalt läbi?

Igaüks, kes on juba mõnda aega jooksnud, ei saa selle üle rääkides natukene naerda. See on universaalne tõde! Enne kui higi niisutab teie riideid keha õigesse kohta ja püsib, enne kui külm väljas annab soojuse seestpoolt, enne kui olete teinud piisavalt samme, et keha saaks lihtsalt võimust võtta, peate vaimselt püsima mäng. Teie aju peab mõistma, et esimene miil on valetaja ja peate olema valmis rääkima tõtt tuulele.

Jookse esimene osa peaga, teine ​​osa oma isiksusega ja viimane osa südamega.
Mike Fanelli, meisterjooksja ja 3-kordne USA rahvuskoondise treener

Siin on 3 peamist suurt, rasvast, karvast valet, mida esimene miil meile ütleb. Tunne neid ja ole valmis võitlema

OLETE pettus

See vale vajutab kõige rohkem silma. Kui räägin naistega, kes tegelevad spordiga, on see, mida kuulen sagedamini kui midagi muud.

Kui te esimest korda päeva jaoks ette valmistasite, püüab see vale teid röövida teie vabadusest.

Kui nende esimeste minutite jooksul näib kõik vaid pisut eemal olevat, on nii lihtne hakata uskuma, et võib-olla sa eksisid selle viimase 5-mileri või PR-i treeningu lõpus. Võib-olla on tõsi, et sa pole tegelikult jooksja?

Kui lubate sellel pisut sisse hiilida, võib see kogu treeningu hävitada. See võib kustutada teie koolitusmõtte.

Täpselt nagu hetk, kui Angie ütles: “Tead mida? Ma olen jooksja ”, peate olema valmis ütlema need sõnad VÄLJAS, kui peate oma vaimule ütlema!

Kas teie jalad liiguvad jooksulindil / ühel rajal / kõnniteel kiiresti (ükskõik mis see teie jaoks tähendab)?

SIIS OLED JOOKS.

Peaksite natuke kiiremini jooksma

Soojenemine on eduka treeningkogemuse jaoks kriitilise tähtsusega. See esimene miil on ideaalne koht aeglase jooksmise mugavaks harjutamiseks.

Võtke see aeg liigeste lõdvendamiseks ja lihaste verevoolu suurendamiseks. Pange kõik ette valmistamiseks eesseisvaks tööks.

Ehkki esimene miil võib julgustada proovile panema oma sprindivõime võitluses valega nr 1, on see aeg vastupanu osutada. See ei ole seda väärt! Tempo all hoidmiseks on vaja tõelist distsipliini ja saate sellega hakkama!

Peaksite selle lühikeseks lõikama

Jooksja matemaatika võib olla pisut hägune, eks?

Oleme kõik veendunud oma arvutuslikus geenuses tänavatel, millel pole midagi muud kui oma mõtteid.

Noh, mul on jäänud vaid viis miili. See on nagu siis, kui rohkem kui 5k. Ma saan teha 5 minutiga X-minutiga, nii et see arv pluss veel pool sellest numbrist tähendab, et olen valmis. "
-Iga jooksja

Esimesel miilil on lihtne meelde tuletada kõiki muid ülesandeid selles lõputu ülesandeloendis, mida me kõik vaimselt kaasa viime. Nii lihtne on ennast veenda, et iga teine ​​selle loendi punkt on produktiivsem kui see jooks. Mõnikord me koobas ja laseme meie fuzzy jooksja matemaatika libiseda, et lühendada meie jooksu.

Siin on asi siiski: see on plaanil põhjusel. Usaldage oma plaani. Usaldada ennast.

Esimene miil pole KUNAGI koht, kus teha otsuseid ülejäänud treeningu osas. Lihtsalt jätkake liikumist.

Kas teil on kogemusi selle kohta, et esimene miil on valetaja? Andke mulle kommentaarides või facebookis või instagram DM-is teada, mida teie esimene miil proovib teile öelda.

Teile võiksid meeldida ka:

Alusta värskelt. Praegu.

Kes sellest rääkida saab: Imposteri sündroomi ületamine fitnessis

Algselt avaldati see aadressil https://findingfinishlines.com 27. veebruaril 2020.