3 tüüpi vabandusi, mille anname oma aluseks oleva laiskuse jaoks ja kuidas neist üle saada

Rindkere ektsiit kohe

Paljud inimesed läbivad kogu oma elu edu otsides. Kuid ikkagi ei suuda nad läbimurret nende endi loodud piirangute ahelatest.

Selles artiklis räägin ühest konkreetsest piiramise kildist, mida kõik on oma elus kogenud. Jah, ma räägin laiskusest ja letargilisest suhtumisest.

Algusest peale ei tundunud laiskus nii kahjulik. Kuid kui me vaatame tähelepanelikult ja mõistame, kui paljud meie ülesanded jäävad meie laiskuse tõttu puudulikuks, tundub see jahmatav.

Ütle näiteks, et olete 20-kilone ülekaalulisus ületalitluse, kehva toitumise ja vähese liikumise tõttu. Nüüd peate liikuma, vastasel juhul muutuvad rasvumine ja laiskus teist paremaks. See juhtub enamikul juhtudel. Inimesed teevad kaalukaotuse jaoks igal aastal oma uue aasta resolutsiooni, kuid nende letargiline hoiak piirdub siis nii tihedalt, et kahe päeva jooksul loobuvad nad oma resolutsioonist. Kui kahtlete, mida ma ütlen, vaadake ülekaalulisuse statistikat, see on lihtsalt murettekitav!

Nüüd, kui me teame, kui kahjulik on laiskus, räägime veel ühest leebusest, mille laiskus kaasa toob. See leevendamine on otsetee ebaõnnestumiseni. Jah, ma räägin vabanduste andmise lihtsusest. Ma räägin ekstsiidist.

Vabandused on vargad,
Nad röövivad su unistused.

Laiskad inimesed armastavad oma laiskust nii palju, et neil on vabandus igaks mittetäielikuks ülesandeks.

Nüüd tahaksin rääkida 3 tüüpi vabandustest, mille laiskad inimesed oma töö tegemata jätmise eest teevad.

3 vabanduse tüüpi:

1. Halvad põhjused:

Need põhjused muudavad teistele nii ilmseks, et töö lõpetamata jätmine on laiskus.

Näiteks: isa käsib oma pojal tuled välja lülitada. Poeg ütleb isale: "Isa pani sul silmad kinni ja kujutad ette, et nende tuled kustuvad."

Kurat! Nii laisad on mõned inimesed.

2. BIG põhjused:

Need on omamoodi vabandused, kui inimene lükkab oma töö edasi suure sündmuse tõttu.

Näiteks: “Ma teen seda uuel aastal”, “Ma teen seda pärast oma abielu, kuna olen praegu hõivatud”, “Ma teen seda pärast seda kuupäeva…” jne.

Kui me vaatame tähelepanelikult, siis saab ka täna tööd ise teha, kuid inimene kasutab seda võimalust lihtsalt oma viivituse õigustamiseks.

Olge selliste vabanduste andmise eest ettevaatlik.

3. Head põhjused:

Mitu korda tunduvad meie põhjused teistele kehtivad ja ratsionaalsed, need tunduvad nii ehtsad, et inimesed ei saa seda tegelikult ettekäändena välja tuua. Kuid hoolimata sellest, kui head põhjused need on, on need ikkagi vabandused.

Näiteks: Inimene käsib oma kokal kala enne selle keetmist pesta ja vastuseks ütleb kokk: "Miks ma peaksin kalu pesema, need tulevad juba veest."

Hahahaha! Kas sa nägid seda? Kuidas kokk maskeeris mõjuval põhjusel oma laiskust.

Jällegi olge selliste vabanduste esitamise eest väga ettevaatlik.

Mõistagem, et ükskõik mis vabandus ka poleks, võrrand jääb ikkagi samaks:

Laiskus + vabandused = puudulik töö.

Mida me siis nüüd laiskuse ja ekskusiidi korral ette võtame?

Kuidas me saame läbimurde läbi laiskuse ja ekskuliidi kilda?

Esimene samm nende haaratsite läbimurdele on järgmine: Teadvustate iga kord, kui annate vabanduse.

Tunnistage, et teete vabanduse.

Kui te isegi ei tunnista, et annate vabanduse, kuidas te selle ületate?

Nüüd, kui tunnistate, et teete vabanduse. Järgige seda ühte mantrat:

MITTE EKSKUSID PALUN - JUST TEHA!

Korrake seda mantrat ikka ja jälle ja öelge endale, et EI OLE lubatud vabandust anda ega luba endale mingit vabandust anda.

Ütle endale: "MITTE MITTE MIDAGI VAJUTAB VAADUST - JUST TEHA!"

See mantra tugevdab teie tahtejõudu ja annab alateadvusele selge sõnumi, et vabanduse andmine pole valik. Nüüd on ainus võimalus ülesanne lõpetada.

Tõepoolest, ekskuliidist ja laiskusest ülesaamine on nii lihtne, kõigest kuue sõnaga mantra võib laiskuse ja ekskuliidi kintsud lahti murda. Peate seda lihtsalt järgima.

Loodan, et see artikkel oli teile abiks, soovin teile kõike head, et tappaksite kõik teie sees olevad laiskused ja lõpetaksite vabanduste andmise paremaks

Hüvasti ☺