3 sammu - kuidas maksimaalselt kasutada oma "Üks päevas" jalutuskäiku koronaviiruse lukustuse ajal!

Tavalisel päeval liigutaksime ringi umbes kindla 'sotsiaalse kiirusega', mis toimub automaatselt. Vahepeal on meel hõivatud eilse kahetsusega ning homsete lootuste ja hirmudega…

... tegutseme "valguse kiirusel", sirvides oma ülesannete nimekirju, samal ajal kui meie vaimne energia kaob kiirendatud kiirusel! Punktist A punkti B liikumine on muutunud tüütuks, kuid vältimatuks rutiiniks ...

Mis siis, kui ma ütlen teile, et saaksite oma füüsilist ja vaimset heaolu tõsta, kui uuendate oma kõndimisharjumusi mõne väga lihtsa, kuid tõhusa toiminguga?

…oota mida?

Noh, siin on, kuidas ma seda teen:

1. kõndige aeglaselt, nautige igat sammu - tunnetage, kuidas teie jalad puudutavad maad, keha pidevat tasakaalustamist ja tasakaalustamist
  2. olla teadlik oma ümbrusest, ümbritsevatest helidest ja lõhnadest; värskelt niidetud rohi, vihm, tundke oma õhutemperatuuri näol, tuult ...
  3. lisage sellele harjutamisele täiendav kiht / rütm, kohandades oma hingamist:
  • sisse hingata 4 sammu
  • hoidke hinge 4 sammu
  • väljahingamisel aeglaselt 4 sammu
  • säilitage tühjad kopsud 4 sammu

Tõesti ...

Kui harjutame jalgsi meditatsiooni, jõuame me iga hetk kohale. Meie tõeline kodu on praeguses hetkes. Kui siseneme sügavalt praegusesse hetke, kaovad meie kahetsused ja kurbused ning me avastame elu koos kõigi selle imetustega. Hingates sisse, ütleme endale, et olen kohale jõudnud. Välja hingates ütleme, et olen kodus. Seda tehes ületame hajutatuse ja elame rahulikult praeguses hetkes, mis on meie jaoks ainus hetk, et elus olla. (Thich Nhat Hanh)

\\\ Nautige seda "mini" harjutamist ja ärge unustage minuga oma kogemusi jagada :)