3 tõestatud viisi, kuidas iga reklaamikirjutaja teab müüki suurendada

Kas soovite oma müüki kiiresti tõsta?

Foto Tim Mossholder saidil Unsplash

"Pean müüma ja külastajaid klientideks teisendama!" See oli minu sotsiaalmeediasse DM-idesse maetud sõnumi ulatus.

Konteksti pole. Ei, see on see, kes ma olen ja mida ma teen.

Nada.

Nimi oli pisut tuttav, kuid see selleks.

Olen aastate jooksul saanud ülekoormatud inimestelt mitu sellist teadet.

Mõnikord on nad ühes ettevõttes nagu teraapia või juhendamine ja tahavad midagi muud täiendada.

Mõnikord on nad mõne kuu jooksul midagi lahti ühendanud, kuid ei näe soovitud tulemusi.

Nad on hämmingus.

Võib-olla paanikasse.

Ehk oskate suhelda.

Allpool jagan 3 müügi ja turunduse põhialust, mis ei ole muutunud alates inimeste olemasolust.

Mis on hea asi, sest kui mõistate põhitõdesid - nagu mõistate ka oma tuuma -, siis olete enamikust inimestest palju ees.

Inimeste jaoks huvitava sisu ja sõnumite meisterdamine on lihtne. Ja kui kliendid teid märkavad ja teiega ühendust võtavad, on müüki lihtsam teha.

Naaseme selle juurde minutiga.

Kuid esiteks, siin on kaks põhjust, miks soovitasin ülekoormatud inimesel oma ettevõttele rohkem mõelda.

Nagu ma meenutan, oli meil lühike kõne ja mulle oli kohe näha, et me ei olnud sobivad.

Põhjus nr 1 Me ei olnud eriti sobivad, kuna tal polnud selget äri. Ma arvan, et ta oli mingisugune terapeut, kuid tahtis müüa mõnda muud tüüpi teenust. Siiski ei osanud ta seda mulle öelda.

Takeaway: ettevõtted on üles ehitatud probleemide lahendamisele. Edukas müük ja turundus eeldab, et peate selgitama probleemi ja kelle jaoks. Mida paremini seda teete, seda lihtsam on müüki teha.

Põhjus nr 2: Me ei sobinud hästi, sest tal olid fantaasia ootused. Ta mitte ainult ei osanud selgitada, mida ta tegi ja kelle heaks, vaid tundus, et ta eeldas, et need „kliendid” kukuvad teda palgata.

MIKS nad ta palkaksid, oli ebaselge (vt põhjus nr 1).

Põhjus 3 Samuti ei tahtnud ta õppida seda ise tegema. (“Olen liiga hõivatud!” On see, mida olen kuulnud mitu korda.)

Kui te arvate, et valin selle inimese peale, siis ma pole. See on klassikaline vääritimõistmine ja olen aastate jooksul kuulnud selle mitu korda variatsioone.

Turundus on suhtlemine õige inimesega millestki, millest nad hoolivad, ja ajast, mil nad sellest hoolivad.

Kui mul pea valutab, tahan ma Advilit. Kui ma seda ei tee, ei mõtle ma Advilile. Kas näete erinevust?

3 müügi ja turunduse psühholoogilised tõed

1- Teie potentsiaalne klient ei mõtle teie peale.

Kujutage hetkeks ette, et müüsite infolehti. Seal on vana nali, et keegi ei ärganud hommikul ega öelnud: "Kallis, meil on kõik infolehed otsa saanud."

Mitte keegi. Kunagi.

Ma tean, et teie ettevõte võib ära kasutada kõik ärkveloleku hetked teie elus. (Ja isegi mõned magamishetked, kui ma eile õhtul unistasin sisukalendritest.) Kuid see ei kuulu teie potentsiaalse kliendi mõtteprotsessi. Ometi.

“Äratage teises inimeses, mida innukad tahavad. Kes suudab seda teha, on kogu maailm temaga. Kes ei saa kõndida üksildast teed. ” - Dale Carnegie

2- Teadmine, kes on teie ideaalne klient, aitab teil müüki hõlpsamini teha.

See on tõsi. Kui olete täiesti selge, kes on teie ideaalne klient ja miks nad just teie “asja” tahaksid, olete te poole peal.

Siin on näide, üks asi, mida teen, on lemmikloomaettevõtetele äri ajaveebiteenuste müümine. Kuid minu kliendid ei soovi ajaveebi postitusi. Kõlab hullumeelselt? "Aga Jen, nad maksavad sulle blogipostituste eest sõna otseses mõttes."

Ei. Nad maksavad mulle sisu eest, mis aitab neil veebist leida, loob suhteid ja usaldust oma potentsiaalsete klientidega ning suurendab lõpuks müüki.

Vaata, kuidas see on väga erinev?

Minu potentsiaalsed kliendid on sel juhul aktiivsete ajaveebide ja sisuturundusplaanidega lemmikloomaettevõtted, kuna nad saavad minu töö väärtuse.

3 - tehke selge pakkumine

Teil on palju oskusi. Võimalik, et saate luua veebisaite, käitada Facebooki reklaame, tegeleda sotsiaalmeediasisu loomise ja kogukonna loomisega.

Kui pakute seda paljudele ettevõtetele, lähevad nad segadusse ega tea, mida järgmisena teha. Segaduses mõistus ei osta.

Ei usu mind?

Psühholoogid kutsuvad seda “valiku paradoksiks” ja see on väga tõeline. See on põhjus, miks mõned tipptegijad valivad iga päev vormiriietuse, et nad ei peaks mõtlema, mida selga panna.

Pikemalt sellest tulevases postituses.

Tagasi lemmikloomaturunduse poole pöördudes harva lemmikloomaettevõtete poole, kellel pole aktiivset ajaveebi, sest see ütleb mulle, et tõenäoliselt tegelevad nad oma müügi- ja turundusprotsessiga ka väljaspool seda. Võrguühenduseta müük on tavaliselt messid ja müüjad ning selline asi ja nad ei ole praegu huvitatud veebis keskendumisest.

Selle asemel pöördun nende poole, kes juba näevad selliste teenuste väärtust nagu minu.

Kas näete erinevust? Kui jõuan kohale, pean seda lihtsaks, küsides, kas nad töötavad vabakutselistega ja siin on minu volitused. Neil on lihtne öelda „jah”, „ei” või „võib-olla”.

Hoidke see lihtne.

On loogiline? Kes on teie ideaalne klient ja kuidas neid aidata? Armastan teid allpool kuulda!