3 põhjust, miks teie tervisealane juhendamise ettevõte ei alusta hoogu, ja kuidas neid parandada

Foto autor Riccardo Annandale saidil Unsplash

Ma olen seal olnud. Tervisetreenerina saate oma uuest teekonnast väga põnevil. Võtsite kõik sertifikaadid, lugesite kõiki raamatuid ja saite isegi visiitkaardid. Olete isegi mõnda klienti juhendanud.

Kuid te ei teeni soovitud raha. Te ei saa soovitud kliente. Teie ettevõte ei voola nii, nagu te ette kujutasite.

See võib olla heidutav. See on heidutav. Te pole ka üksi.

Miks see ei tööta?

Võite hakata mõtlema, et te pole hea treener! Kuid see pole nii. Selle põhjuse juurde jõudsite.

Mis tegelikult toimub, on see, et peate maja koristama. Nagu me kõik teeme, toimub taustal palju. Me kipume mitmesugustel põhjustel aeg-ajalt lahmima või joonduma. Võib-olla olete seda reisi alustanud ilma tõelise keskendumiseta. Idee kõlas suurepäraselt, nii et otsustasite just nagu “Ma hakkan treeneriks!”. Mis pole sugugi vale, kuid teil on veel natuke tööd teha.

Ettevõtte, eriti inimeste äri ajamine võib olla keeruline. Nii et peate olema hästi varustatud ja oma “ish” kokku saama.

Kõik maailma sertifikaadid ei valmista teid ette kellegi käitumise muutmiseks! Sa pead olema oma mängu tipus!

Nii et tulin välja KOLM suurt põhjust, miks teie tervisealase juhendamise ettevõte ei pruugi nii tuliselt tegutseda.

1). Teie eesmärgid imevad

Ma ei ütle, et sul pole häid eesmärke. Ma ütlen, et te pole veel võimsaid loonud. Need on mänguvahetajad. Võib arvata, et teame, mida tahame, kuid mõnikord on see kõik pinnatase.

Sageli ilmub see kujul „Soovin aidata inimestel kaalust alla võtta!“.

See on fantastiline, kuid kas see on see, mida sa tegelikult tahad? Kas see on see, mida teie kõige sügavam külg, tõeline sina, sellelt rännakult tegelikult tahab.

Vastus on eitav.

Peate sügavamale kaevama, et leida soovitud asjade taga rohkem eesmärki ja isegi teada saada, mida soovite. Haarake siis pastakast, paberist ja hakake kaevama.

Küsige endalt, MIKS, kuni hakkate seda sõna vihkama. Kirjutage oma algne eesmärk. Siis sea see kahtluse alla.

"Ma tahan aidata inimestel kaalust alla võtta"

"Miks?"

"Ma arvan, et see annab neile nende enesekindluse tagasi"

"Miks?"

"Sest neile meeldib see, kuidas nad peeglist välja näevad"

Vaadake, kuidas see töötab? Palju süveneb ja saate konkreetsemaks. Vajame konkreetsust. Täpselt nagu vajate konkreetse tulemuse saamiseks koolitusprogrammis spetsiifikat. Samad reeglid kehtivad!

Teine harjutus, mida saate teha, on kirjutada oma treeneritegevuse iga eesmärk. Võtke see välja kuni 10 aastat. Sealt saate neid kitsendada.

Lisage iga eesmärgi lõppu sõna „sest”. Mõnel neist pole. Hea uudis, leidsite lihtsalt veel mõne fookuse! Saate seda teha, et kõrvaldada asjad, millel tegelikult pole teie jaoks tähendust. Võite nende juurde tagasi tulla, kuid nüüd saavad nad külili istuda. Me vajame keskendumist.

Siit peaks teil olema mõni võimas kraam, mida ümber teha. Seejärel on teil mõni parem selgus ja keskenduda käepärasele olukorrale. Siit saate paremini planeerida ja strateegiaid koostada.

Pidage meeles ühte asja, ärge muretsege selle pärast, mida te ei soovi. Muretse selle pärast, mida sa tahad.

2). Teie turundusel puudub fookus

Ma ei ole turundusekspert, kuid tean, et keskendun. Need kaks käivad käsikäes. Kui proovite midagi müüa, on massidesse jõudmine keeruline. Kui proovite kõiki aidata, aitate lõpuks mitte kedagi aidata.

Tõenäoliselt puuduvad teil kliendid ja raha, kuna te ei sihi õigeid inimesi. Olete kindel, et olete saanud paar inimest registreerumiseks, kuid kas nad olid sellised inimesed, keda soovite juhendada?

Peame välja mõtlema, milline on kõigepealt meie ideaalne klient.

Kui teil pole ühtegi klienti, siis ikkagi, peate olema loov. Peame üles ehitama avatari. Mitte nagu suured sinised poisid, vaid teie ideaalse kliendi modell. Nii et veeta aega nende uute eesmärkide saavutamiseks ja mõtle läbi, keda sa tegelikult aidata tahad.

Kas naised? Kas mehed? Võib-olla on see hõivatud ettevõtjad. Mida nad töö heaks teevad? Kas nad on abielus? Kas neil on lapsi?

Ole konkreetne ja loo fookus! Pange kokku oma ideaalne inimene ja andke talle elu. See aitab teil aru saada, kuidas peate oma turundusele sõna andma või isegi neid leidma.

(Seda nimetatakse ka NICHE turu leidmiseks ja see on äärmiselt oluline)

Näiteks oletame, et soovite aidata keskealistel kodus püsimisel moms kaotada kaalu ja saada enesekindlust. Noh, seal on ilmselt terve hulk Facebooki gruppe, mida saate vaadata. Ma ei soovita tulistada ja proovida inimestele müüa, kuid võite hakata suhteid looma ja levitada sõna, mida teete.

See on nagu õige söödaga kalastamine. Saate seda, mida soovite kinni püüda.

Võite isegi keskenduda pakutavale tulemusele. Selle asemel, et aidata mul kodustel emmetel kaalust alla võtta, võiks see olla järgmine: „Aitan kodus olla, kui emad kaotavad kangekaelse kõhu, et nad saaksid enesekindluse taastada.”

Kas näete erinevust?

Kui teil on juba mõni klient ja teil on ideaalne, siis on teil midagi teha. Siin viiksite läbi mõned kliendiintervjuud.

Nagu:

• Miks sulle meeldib minuga töötada?
  • Mis köitis teie tähelepanu minu teenustele?
  • Millised olid mõned valupunktid, mille osas leidsite, et mul on lahendusi?

Selle kaudu saate luua tõeliselt keskendunud turunduse!

Häguse nägemisega ei saa hästi sõita, keskenduda saab ja tee on sinu.

3). Te kardate end sinna viia

See oli minu jaoks raske, kui ehitasin oma tervisealase juhendamise ettevõtet. Ma kartsin väga seda, mida inimesed minust arvasid, ja mul polnud enesekindlust selle vastu, mida ma ütlesin.

See tundub nüüd hullumeelne idee, sest see on üks mu lemmikosi treeneriks olemise osades. Vaja oli vaid mõttemaailma muutusi ja harjutamist.

Treeneritena, kui me ennast sinna välja ei pane, ei tea keegi isegi seda, mida me teeme. Kui kurdame treeneritöö üle, kuid ei jõua inimeste poole ega tegele oma ameti levitamisega, ei saa me olla hulluks siis, kui keegi meie abi ei otsi.

Tegelikult on palju kliente, kes ootavad lihtsalt abi, nad lihtsalt pole teid märganud.

Enda video-, foto-, kirjutamis- ja hääletoomine on suurepärased viisid, kuidas teid näha.

Mitte ainult, vaid loob potentsiaalsete klientide suhtes usalduse tunde. Kliendid soovivad teha koostööd kellegagi, keda nad võivad usaldada, ja kui nad pole teie nägu näinud, ei mõtle nad arvatavasti isegi, et olete tõeline.

Nii et minge sealt välja ja olge pisut ebamugav. Üks mu suurimaid mentoreid suutis mu hirmud maha seista, öeldes: “see ei käi teie kohta, see puudutab klienti.” See muutis igavesti minu lugu selle teemaga.

Alguses võib see tunduda imelik, kuid aja jooksul muutub see teie jaoks äärmiselt loomulikuks.

Nüüd peate seda lihtsalt kasutama

Need on KOLM põhjust, miks teie tervisealane juhendamise äri ei käivitu. Need ei pruugi kõlada nagu salajased valemid, kuid muudavad kogu teie ettevõtte trajektoori. Need on asjad, millele enamik inimesi ettevõtte asutamisel ei mõtle.

See kõik on suurepärane nõuanne, kuid peate selle rakendama. Mida kiiremini selle tööle panete, seda kiiremini teie ettevõte kasvab.

Head juhendamist!