# 3 - kuidas teha tõhusat koostööd teise sisemise / välise võrguga

See on #Staffnetworkseries'i kolmas blogipostitus, mille eesmärk on aidata kõiki, kes praegu käitavad või on huvitatud personalivõrgu juhtimisest, samuti töökohtadest, kes kaaluvad nende käivitamist.

Enda võrgu korrasolek on keeruline, kuid teise võrguga kooskõlastamine võib olla veelgi keerulisem. Koostöö nõuab vastavusse viidud eesmärke, pidevat suhtlust ja ideaaljuhul võrdseid eelarveid! Vaadake allpool meie mõtteid koostöö kohta teiste võrkudega.

Ajay

Hea koostöö seisneb ühiste eesmärkide leidmises ja selle tagamises, et saaksite üksteist aidata. Koostööl võib olla palju positiivseid tulemusi - harida üksteist üksteise võrkude kohta, luua positiivseid suhtekorraldusi ja toetada nišivähemuse rühmi.

Teha koostööd teiste võrkudega

Ma võõrustasin esimest korda BAME Women in Insurance Event koos mitmekultuurilise võrgustiku, naiste sisemise võrgustiku ja kindlustuspartneri kahe ekvivalendiga. Üritus oli väga edukas ja hästi osalenud, kuna meie kogukondadel oli selline üritus tõeliselt vajalik. Üritus on kestnud ka viimased 2 aastat, näidates selle edu ja tähtsust meie tööstuses.

Minu hoiatus on, isegi kui koostöö on võtmetähtsusega ja võib soodustada innovatsiooni - veenduge, et teil on selge juhtimine ja vastutus nagu oma ürituse korral, ja ärge jätke midagi juhuse hooleks. Ürituse mõju on oluline ja mõistad selle eeliseid ainult siis, kui üritus korraldatakse nii hästi kui tavaliselt.

Nathan

Oleme olnud viimase 9 kuu jooksul TNONi (võrgustike võrk) organisatsiooni liige; see liikmelisus on võimaldanud meil kuulata ja õppida mitme teise BAME personalivõrgustiku kogemusi ning võtta osa neist õppetundidest tagasi meie ettevõttesse.

Olime hiljuti privilegeeritud olukorras, kus suutsime rühmale tagasi anda, andes oma panuse väga tõhusate personalivõrgustike loomise paneeliistungile.

Minu jaoks tähendab hea koostöö sünergia loomist, nii et teil on vaja hästi mõista, millised on teie enda võrgu tugevused ja nõrkused, ning seejärel jõuda teiste poole oma arutamiseks. Sageli on sellest kasu mõlemale poolele.

Ainus ettevaatlik sõna, mida ma rakendaksin koostöö tegemisel teiste võrgustikega, on veendumine, et ükskõik millise teie ettevõttesse tagasi toomise valinud õppetööga arvestate, kuidas see sobib teie võrgu ja laiema organisatsiooni kultuuri ja eesmärkidega.

Siin Auto Traderis on meie kultuur ja väärtused väga olulised ning enamasti kujundavad seda, kuidas me asju teeme, nii et on ülimalt oluline, et ükskõik milline parimatest tavadest, mida me teistest organisatsioonidest kogume, sobiks ka Auto Traderiga.

Maarja

Koostöö on tihe. Minu nõuanne koostöö tegemisel number 1 on kõigi üksikasjade kinnitamine ja eelduste tegemata jätmine. Ärge arvake, et teine ​​võrk võtab midagi vastu või olete automaatselt samal lehel. Pidev suhtlemine on selle asemel ülioluline.

Minu kogemuse põhjal on kõige parem:

• Arutage eesmärke algusest peale
  • Planeerimisega peaks tegelema võrdselt arv inimesi mõlemast võrgustikust
  • Tagage regulaarne suhtlus, nt kord nädalas või iga kahe nädala tagant
  • Rääkige sellistest ebamugavatest asjadest nagu eelarve, ajalised kohustused ja huvid

Suurepärane näide hiljutisest koostööst on meie koostöö Aoni mitmekultuurilise võrgustikuga meie 2019. aasta musta ajaloo kuu näituse jaoks. See nõudis mitu kuud kavandamist, eesmärkide jagamist ning avameelseid vestlusi eelarve ja tulemuste üle.

Koostöö võib olla keeruline, kuid see ei pea nii olema.

Jerome

Minu koostöökogemus on kollektiivse võrgustikuga, mis on veel üks minu ettevõtte võrgustik, mis kohtub aruteluga ja huvitavate aruteludega konkreetse sõna või teema, näiteks tagasihoidlikkuse, uhkuse, võimekuse või meie koostööjuhtumi "Ethnicity" ümber. Tegime koostööd augustis toimunud üritusel ja puudutasime selliseid aspekte nagu see, mida saate ja mida mitte, mida te tööl öelda saate.

Ühine planeerimine algusest peale
Võtmeks, mida ma teise võrguga koostööst õpin, on see, et te ei saa kõike teha. Olge realistlik näiteks teie pakutavate eelarvete ja eesmärkide osas, mida soovite saavutada.

Aitäh, et lugesite!

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust allpool:

Ajay Mistry (vahendamine ja iCan)

Nathan Dyke (autokaupleja, BAME võrgujuht)

Jerome Grant (Capgemini, CBAME võrgu kaasesimees)

Mary Agbesanwa (PwC MBN ja NYT võrk)

Järgmine nädal: kuidas sõnastada kasu sellest, mida teete töötajate võrgus

Ka sarjas: