2. Kuidas leida endale meelepärane ettevõte - 30 päeva keskmist

See on minu 30 päeva keskmise väljakutse 2. päev.

Juhul, kui jäite teistest sissekannetest ilma, on need siin:

0. 30 päeva keskmist

1. Mida on vaja oma veebisaidi loomiseks? - 30 päeva keskmist

2. Kuidas leida endale meelepärane ettevõte - 30 päeva keskmist

3. Kuidas luua oma veebisait - 30 päeva keskmist

4. Kuidas mõõta oma veebisaidi toimivust - 30 päeva keskmist

5. Kuidas saada rohkem kliente, vastates nende küsimustele? -30 päeva keskmist

6. Eduka ettevõtte veebisaidi petuleht - 30 päeva keskmist

7. Kuidas mõõta edukust - 30 päeva keskmist

8. Veebimüügi lehtri mõistmine - 30 päeva keskmist

9. Mis on liiklus ja miks see on oluline? - 30 päeva keskmist

10. Mis on Google URL Builder ja miks peaksite seda kasutama? - 30 päeva keskmist

11. Topeltitage oma liiklust, automatiseerides oma sotsiaalmeedia ajakava - 30 päeva keskmist

12. Kuidas öelda, mis müüb - 30 päeva keskmist

13. Kuidas ma kasvatasin oma keskmist, järgides 6500% - 30 päeva keskmist

14. Oluline on see, kuidas asjadesse suhtute - 30 päeva keskmist

15. Kuidas müüa väikeettevõtteid - 30 päeva keskmist

16. Kuidas tõhusate ettepanekutega rohkem pakkumisi võita - 30 päeva keskmist

17. Kuidas veebipoodi seadistada 10 minutiga - 30 päeva keskmist

18. Kuidas töötada ükskõik kust - 30 päeva keskmist

19. Miks teie veebisait teie müüki saboteerib - 30 päeva keskmist

20. Kust tuleb teie liiklus? - 30 päeva keskmist

21. Kuidas läbipõlemist tegelikult ära tunda - 30 päeva keskmist

22. Kuidas oma ajakava häkkida ja teha kaks korda rohkem tööd - 30 päeva keskmist

23. Ära kopeeri oma konkurente - 30 päeva keskmist

24. Kuidas SEO abil blogipostitust optimeerida - 30 päeva keskmist

25. Olge ainulaadne või unustage - 30 päeva keskmist

26. Minna oma soolestikuga - 30 päeva keskmist

27. Inimesed ei maksa keskmiselt - 30 päeva keskmist

28. Kuidas teha märksõna uurimist - 30 päeva keskmist

29. Miks on Pareto põhimõte maailma suurim häkk - 30 päeva keskmist

30. Teie sisu on kasumlikum kui teie telefon - 30 päeva keskmist

On aeg leida endale meelepärane ettevõte.

Ettevõtte, mille hüppate iga päev voodist välja.

Ärge jälgige oma kirge

See Mark Cubani video võtab selle kokku:

Kui te ei saa oma tegevuses parimate hulka, pole see teie aja parim kasutamine.

Selleks, et sellest elatist teenida, peate olema suurepärane

Ma armastasin League of Legendsit. Ma vajusin liiga palju tunde mängu, püüdes pidevalt saada piisavalt heaks, et elada seda mängides.

Teatud hetkel, nii palju kui see mind vaevama pidi, pidin endale tunnistama, et ma imetasin seda. Kõigi aegade kõrgeim auaste, mille ma saavutasin, oli kuld 5. Mis on mänguoskuste poolest keskmiselt kõrgeim.

Püüdsin vabal ajal aastaid paremini teha, kuid seda ei juhtunud kunagi.

Need mängud, kellel oli mängu suhtes kindel side, võtsid selle mängu ja suutsid hooaja või kahe jooksul (umbes 12-kuulise perioodi jooksul) kõrgele kohale jõuda.

Ma mängisin seda sisse ja välja umbes viis aastat. Kuni ma suust loobusin. Sain aru, et see pole midagi muud kui aja ime ja see tegi mind õnnetuks, kuna mul polnud selles head ja me tahame alati tunda, nagu oleksime head selles, kuhu kulutame palju aega.

Mõistsin, et ükskõik kui väga mäng mulle ka ei meeldinud ja tahtsin sellest elatist teenida, ei läinud see kunagi juhtuma.

Mis teie pärast olete?

Mind on tehnoloogia alati huvitanud. Lugesin põnevusega tehniliste idufirmade lainet, mida ma nägin sellistes väljaannetes nagu Entrepreneur.com 6 aastat tagasi.

Otsustasin, et tahan selle ehitada. Olin toona vaid 20-aastane ja ma ei mõelnud selle üle tegelikult.

Kui ma oleksin sel ajal olnud introspektiivsem ja enesekindlam, oleksin endalt küsinud, mida ma tegelikult tahan, mitte ainult hüpates vagunile ja järginud teiste nõuandeid.

Vastus oleks olnud. Tahan olla rahaliselt sõltumatu, teha oma asju ja olla õnnelik.

Sundides ennast mõtlema, et ma pean proovima üles ehitada tehnikaettevõtte või ükskõik millise ettevõtte, oli täiesti vale.

Ma ei teadnud toona koodi kodeerida, nii et asusin tööle sotsiaalmeediaettevõtte loomise esimesele ideele, mis tundus olevat sisenemisbarjäärideta elujõuline. Sundisin ennast väikese kontori saamiseks, väikese meeskonna palkamiseks ja kiireks kasvamiseks.

Olin kärsitu ja tahtsin seda kõike ning soovisin seda nüüd. Pole üllatav, et see mulle ei meeldinud, mistõttu otsustasin kahe aasta pärast muudatuse teha ja omaette minna.

Proovige palju asju

Alles hakkasin proovima palju erinevaid ideid, mis puudutab minu elu eesmärke.

Mõned ideed, mis mul tekkisid, realiseeruvad tundide jooksul.

Teised tundsin põnevust tekitavat välku, panin selle paberile, kes on otsustanud seda järgida järgmisel päeval, et ainult vaadata seda külma päevavalguses ja mõelda - ei.

Tulin lõpuks tagasi oma armastusest tehnoloogia vastu ja kõigi asjade järele, kui ma WordPressi avastasin.

Ehitasin oma esimese veebisaidi WordPressi abil ja olin konksul. Armastasin CMS-i, lehtede koostajaid, armastasin vaadata, kuidas minu lehed eelvaate tööriista abil muutuvad, ma armastasin seda kõike.

Kuid seal oli palju asju, mida ma kulisside taga ei mõistnud, mida tahtsin teada.

Võtsin uuesti õppimiseks koodiks õppimise ja hakkasin õppima HTML-i, CSS-i, Javascripti, bitti PHP-d ja Bootstrap-i ning kõike muud, mida sain käsile võtta.

Kui enne üritasin ainult koodiga õppida, siis õppisin nüüd koodiks õppimist, et oma ettevõttes paremini hakkama saada.

Järsku polnud see töö ja mind ei motiveeritud.

Iga väike teadmine, mille ma sain, või õpitud uus ülesanne, mõjutas otseselt mu lõpptulemust ja pani mind tundma end suurepäraselt, kui rakendasin seda oma klientide abistamiseks.

Lõpuks ühendasin punktid ja leidsin ettevõtte, mida armastasin.

Ühendage punktid ja leidke endale meelepärane ettevõte

Mul oleks huvitav kuulda teie enda a-ha-hetki ja seda, kuidas leidsite endale meelepärase ettevõtte, nii et andke mulle kommentaarides teada.

Teile võib ka see meeldida:

Miks WordPress on parim platvorm teie ettevõtte või käivitamisveebisaidi loomiseks

Kui teile see lugu meeldis, klõpsake nuppu ja jagage, et aidata seda teistel leida! Lisage kommentaar alla.

See lugu on avaldatud Mediumi suurimas ettevõtlusväljaandes The Startup, millele järgneb 316 028 inimest.

Liituge, et saada meie parimaid lugusid siit.