15 tüüpilist eluprobleemi ja kuidas neid lahendada.

Foto © Angelika Platen (Walter De Maria)

Kõik meie probleemid on ühesugused. See on juba 156. kord, kui ma selle fakti kirjutan (nende jaoks, kes loevad).

Probleemid on igavesti ja me ei saa neid vältida. Sa ärkad homme ja sul on hommikusöögiks probleeme. Hüppate rongile ja loete oma e-posti postkastist probleemi.

Sa jõuad kontorisse ja saad oma ilusas näos probleemse lõhnaga paugu!

Tüüpilised probleemid, millega silmitsi seisame, on lahendatavad.

Siin on 15 tüüpilist eluprobleemi ja kuidas neid lahendada:

Te ei jõudnud oma eesmärgini.

See, et seadsite eesmärgi, ei tähenda, et te seda saavutate. Paljud elu raskeimad eesmärgid nõuavad palju katseid. Mõned eesmärgid, millest ma mööda lasin, on:

• Unistuste karjäär

• Tüdrukud, kellega tahtsin kohtingut

• Laose kooli ehitamiseks piisavalt raha kokkuhoid

• LinkedInis 100 000 jälgijani jõudmine

Inimesed, kes räägivad edust ja isiklikust arengust (ning kirjutavad isegi minusugusele saidile nimega Addicted2Success), ei saavuta samuti oma eesmärke.

Parim tunne eesmärgi saavutamisel on teekond, mis sinna jõudmiseks kulus. Kui kõik teie eesmärgid oleksid kerged, ei tunneks te protsessi lõpus midagi.

Pildikrediit: mehised koopad

Lahendus:

Võtke eesmärk, mida te ei saavutanud, ja proovige teistsugust lähenemist. Sama eesmärgi saavutamiseks sama asja tegemine on ülemõistuse määratlus.

Ka teie kangelased jäävad oma eesmärkidest ilma. Neist paistab silma see, et nad ei anna alla. Eesmärkide seadmise lõbus on teadmine, et ebaõnnestub.

Keegi kritiseeris sind.

Kui soovite siin maailmas mõlki teha, tulevad kriitikud kapist välja. Mida suuremad on teie püüdlused, seda rohkem kritiseeritakse teid.

Kriitikute arv on teie eduga otseses proportsioonis.

“Mulle oli kirjutatud terve ajaveebi postitus, milles öeldi, kui loll ma olin. Esimesel päeval oli tunne nagu jama. Seitsmendaks päevaks oleksin saanud kriitikaga rahu ja kirjutasin pidevalt ”

Lahendus:

Te ei saa kõigile meeldida, kui te elus kohtute.

Näiteks kui räägite laval, meeldib 25% inimestest teile, 25% ei tea, kes te olete ja 50% inimestest arvab, et olete sitapea, isegi kui te pole ilmselt midagi valesti teinud.

Kriitikud pole kõik halvad. Neilt saate ka enda kohta asju õppida. Lahendus on õppida kriitikast, mitte seda karta.

Teie karjäär läks sassi.

Ükskõik, kas olete ettevõtja või õnnelik kontoritöötaja, läheb karjäär mingil hetkel segadusse.

Ettevõtte määratlus on järgmine: liikudes ühelt probleemilt teisele ja teenides vahepeal raha oma missiooni kütmiseks. Äri on tegelikult ainult probleemide lahendamine.

• Koondamine võib teid otse näkku haarata.
  • Teie asutatud ettevõte võib minna tagasi ja isegi pankrotti minna.
  • Teie karjäärioskused võivad vananenud olla.
  • Viga tegemise eest võidakse teid vallandada.

Teie karjäär läheb sassi. Asjad, mida te ei saa kunagi oma karjääris ennustada, juhtuvad.

Lahendus:

Vaadake karjääri väljakutseid nende jaoks, mis nad on: võimalus proovida midagi muud. Kui teie karjäär ei lähe kunagi segadusse, siis võiksite jääda kogu oma elu mugavustsooni ega proovida kunagi midagi muud.

Lahendus on näha, et teie karjäär on segane kui võimalus kasvada. Koondatuks saamine võib olla üks reaalsus, mis paneb teid soovima luua oma käivitusprogramm.

Kliendipuhkuse saamine võib vähendada teie töökoormust ja luua ruumi klientidele, kes ei kuluta teie aega ega teeni teile raha.

Teil on rahalisi probleeme.

See hull väike asi, mida nimetatakse rahaks, laseb teid mingil hetkel maha.

"Olen isiklikult mitu korda rikas ja vaene olnud"

Mõeldes on kõige õnnelikum aeg olnud see, kui mul on olnud kõige vähem raha.

Lugematud uuringud on näidanud, et raha pole teie elu mõte. Inimestena otsime tähendust, armastust ja omaenda õnneversiooni.

Raha ei anna teile ühtegi nendest inimvajadustest.

See ei tähenda, et rahal pole tähtsust; see tähendab lihtsalt seda, et see ei peaks olema teie põhifookus ega midagi, mille üle kinnisideeks olete.

Pildikrediit: Andy Warhol

Lahendus:

Rahapuudus on kingitus. Kui teil pole raha, muutute samal ajal leidlikuks ja loovaks.

Rahapuudus aitab teil otsustada, mis on oluline ja mis mitte.

Kui asjad lähevad tõesti halvaks, eelistate tõenäoliselt oma pere toitmist teise kasutu auto ostmise asemel, mis ei tee teid kunagi õnnelikuks. Saate rõõmu tunda lihtsatest asjadest elus.

Rahaliste probleemide lahendus on näha neid kingitusena ja valida selle asemel oma elule tähendus.

Oled ebaterve.

Meie tervis on muutunud tõeliseks probleemiks. Me imestame, miks tunneme end väsinuna, haigena ja saame peavalu. Me kõik kogeme mingil hetkel oma elus terviseprobleeme.

Kui palju tervisega seotud väljakutseid meie noorematel aastatel kogeme, langeb toit ja liikumine. Tervislikuks olemise strateegiad pole muutunud.

Tervislikuks olemise ümber ei ole mingit saladust - lihtsalt see, et oleme muutunud laisaks.

Rakenduste toega mugavus on ületanud meie võimaluse teha põhilisi ülesandeid ja mitte igal õhtul Netflixit vaadata.

Lahendus:

Võtke omaks. Lõpetage iiveldus ja tehke sellega midagi. Kas teil on mõni vereanalüüs. Muutke oma dieeti taimepõhisemaks.

Pildikrediit: Idelle Weber

Joo rohkem vett. Viige oma laisk perse jõusaali 3 korda nädalas 30 minuti jooksul. Tõuske aeg-ajalt oma laua taga püsti, nii et te ei istu terve päeva ja ajate selja / kaela üles.

Ükskõik, mida teete, võtke oma tervise eest vastutus ja lõpetage teadmatus.

Suhe lõppes.

Seal on vähem kui 1% inimestest, kes kohtusid teemaga "The One", elasid õnnelikult kunagi hiljem ega ole kunagi kogenud.

Isegi kui 1% -l on see suhe mingil hetkel lõppenud, kui mõlemad pooled kaovad.

Enamiku jaoks, kes esimest korda kulda ei löö, peame tegelema purunemiste ning romantika katsumuste ja viletsustega.

Tõenäoliselt leiame end liiga kaua toksilistes suhetes.

Tõenäoliselt petetakse meid vähemalt korra.

Tõenäoliselt on meie süda miljonitesse tükkidesse purustatud, kui avastame, et keegi ei armasta meid enam.

See on inimese seisundi tegelikkus ja meie vajadus paljundada ja hoida oma liike elus.

Lahendus:

Armastuse leidmine tähendab mõistmist, mis pole armastus. Peate suhteid lõpetama, et teada saada, mis armastus tegelikult on. Kõik purunemised imevad alguses, kuni kasvab ja liigub edasi. Siis on sellele probleemile lahendus leida iseennast.

Kui olete end leidnud, on süda taas armastuseks valmis. Kuidas sealt edasi liikuda, on teie enda otsustada.

Võite proovida vanamoodsate ööklubide stseeni. Võiksite Meetupsisse minna. Või võite mõnes tutvumisrakenduses hakata libistama vasakule ja paremale.

"Laske süda murtud, ärge laske sel nii jääda"

Tegid endast türa.

Geez, see on minu jaoks kole tõde.

Olen teinud endale mitu korda perset, kui mul on õhtusöögiks valku ja köögivilju olnud. Siin on mõned vaid naeru (ja teie meelelahutuse) jaoks.

• Kunagi üritasin teeselda, et võin olla Wall Streeti hunt, ja sain naerda intervjuust, kuna ei osanud tuletisi selgitada

• Kunagi arvasin, et see tüdruk meeldib mulle ja üritas teda jalutades kallistada ainult selleks, et ta vihkaks mu sisikonda

• Seal oli aeg, kui läksin sõpradega välja ja viskasin sõbra diivanile pärast seda, kui tegin ühe pildi Tequilast

• Seal oli aeg, kus ma tegin oma esimese avaliku esinemise kontserdi ja segasin omaenda elukõne, mida olin harjutanud üle 100 korra.

Saime päevi rääkida sellest, kuidas ma olen aastate jooksul piinlikuks teinud. Võiksime isegi võrrelda eepikat, kui ei näe, kes on hullem. See pole siiski mäng.

Me kõik läheme olukordadesse, millel on parimad kavatsused või kogu maailma kogemus, ja kruvime ikka edasi.

Lahendus:

Endast türa tegemine on julguse märk. Julgus on see, mida leitakse juhtidest ja tegijatest.

Enda türa tegemine on aktsepteerimine, et võite lühikese aja jooksul ebaõnnestuda.

Need, kes lühikese aja jooksul ebaõnnestuvad, võidavad pikaajaliselt lõpuks praktikaga.

"Enda türa tegemise vastand on täiuslikkus. See on elu, kus arvate, et teie pask ei haise ja veedate terve päeva kõigile muljet avaldades, et lõpuks kellelegi muljet avaldada"

Endast idioodi tegemine on täiesti hea. Mis pole korras, on täiuslik.

Pildikrediit: Romero Britto

Keegi ajas su * jama sassi.

Auto, kodu või sisestage mõni muu materiaalne omand, millel pole tähtsust. Ükski neist materiaalsetest asjadest, mis segadusse sattusid, ei liitu teiega järelkasvu.

Bentleyt ei saa endaga matta (ehkki keegi üritas), nii et saate oma suure, suure, vanaisaga ringi sõita ja järelpõletuses läbipõlemisi teha.

Asjal, mis läheb segaseks, pole vahet.

Lahendus:

Oluline on see, et te ei segaks. Oluline on see, et hoolitsed enda eest, et saaksid ka teiste eest hoolt kanda. Ehk kui teie rämps segamini läheb, saate aru, et te ei vaja seda esiteks.

Tunned, et su elul pole tähendust.

Need hetked, kus midagi pole mõtet, on need, kus saate uurida. Me ei ole sündinud oma elu tähendusega. Tähendus tuleneb õppimisest, kes me oleme, ja inimesena kasvamisest.

Teie elu mõte, kui olete 19-aastane, muutub tõenäoliselt sellest, kui olete 51-aastane ja teil on kolm täiskasvanud last.

Kiireim viis oma elu hävitada on uskuda, et elul pole tähendust. Mõtete puudumine põhjustab äärmuslikul tasemel depressiooni, hoolimatust, uimastite tarvitamist ja isegi kuritegevust.

Lahendus:

Kui tunnete, et teie elul pole tähendust, on aeg katsetada. Endiselt seismine pole see, kuidas vastuse leiate.

„Endale intensiivselt keskendumine viib ainult suurema kannatuseni“

Lühiajaline lahendus sellele probleemile on eksperimenteerida, aidates neid, kellel pole midagi. Veetke aega tapvate inimestega, et olla teie positsioonil ja saada vaatenurka.

Olen oma elus avastanud, et teie elu suurim tähendus on tavaliselt seotud selle leidmisega, mida teeksite hea meelega tasuta ja mis aitaks teisi.

Sa tunned, et sa ei saa enam edasi minna.

Meil kõigil on olnud päevad. Need sügavad ja mõnikord tumedad mõtted võivad viia kohta, kus te pole kunagi käinud.

Mõned ebaõnnestumised elus teevad haiget rohkem kui teised. Mõningaid tõrkeid ei saa sellise annuse inspiratsiooniga lahendada näiteks postitusest.

Kui teile tundub, et te ei saa enam edasi minna, on veel üks võimalus.

Lahendus:

Otsige tõelist abi. Neid tumedaid mõtteid tuleb ravida ja mõnikord on parimaks ravimiks professionaalse abi otsimine nõustamise kaudu või äärmisel juhul Lifeline'i helistades.

Kuigi mul pole kunagi isiklikult enesetapumõtteid olnud, olen tegelenud vaimsete haigustega.

"On olemas viis, kuidas teispoolsusest välja tulla, kuid peate oma uhkuse kõrvale jätma ja abi otsima"

Ärge saage midagi enesetapu ohvriks, tehes midagi.

Iga päev on sama.

Sa ärkad üles. Sa sööd. Sa lähed tööle. Sa sööd. Sa tuled koju. Sa sööd. Sa lähed magama.

Elu võib sama tunda, kui te midagi ei tee. Teie ülesanne on luua mitmekesisus ja kujundada oma harjumused millekski enamaks kui fikseeritud ajakavaks, mis muudab teid igavaks.

Päevad tunnevad sama, kui millegi nimel, mida te teete, pole mingit eesmärki.

Pildikrediit: Meg Duffy, aka Hand Habits

Lahendus:

Korduses peate leidma rõõmu. Teete seda, võttes need kordused ja pannes need midagi tähendama. Lisage mõni mitmekesisus, muutes oma mugavustsooni. Pange endale eesmärk teha oma päeva jooksul iga päev nii metsikut.

• Reis teise riiki

• Räägi kellegagi uuest

• Proovige õppida uusi oskusi

Isegi pärast millegi uue proovimist peate harjuma teatud kordusastmega. Las see kordus saab harjumustest, mis teenivad midagi, mis võib teisi aidata.

Teie sõbrad kruvivad teie elu üles.

Kallake need minema. Lahutage nad. Kustutage nende arv.

Iga suhe, mis teil elus on, on valik. Ümberkaudsed inimesed hoiavad meid sageli tagasi. Need täidavad meie meelt piiravate uskumuste, lugude ja eesmärkidega, mis ei anna meile tähendust.

Sõbrad võivad tappa meie unistused või panna meid uskuma midagi, milleks me kunagi arvasime olevat võimalik.

Lahendus:

Kõik väärivad teist võimalust. Alustuseks rääkige oma mürgistele sõpradele, kuidas te end tunnete. Andke neile võimalus muutuda koos teiega uuega.

Kui nad keelduvad, võtke neist mõnda aega pausi. Küsige endalt, kas soovite neid oma elus pikaajaliselt.

Meile õpetatakse tegema sisustamist. See, mida ma soovitaksin teil teha, on pigem teie kui sina ja see meelitab teie ellu õigeid inimesi.

Tunned end stressis.

Ainuüksi USA-s kogeb 77% inimestest regulaarset stressi.

See noor, varem blond ajaveeb on hiljuti ka stressi mõjudest teada saanud. Mul oli kortisooli test ja arst leidis, et tase oli normi kahekordne.

See stress tõi kaasa aju udu, väsimuse ja vaimse selguse puudumise. Stressi põhjustab ka see, mida lased oma ellu. Valikute omamine võib olla halb asi.

Lahendus:

„Me ei vaja enamat; me vajame vähem saatust

• Kustutage oma kodu ja kontor

• Ärge öelge rohkem koosolekuid

• Öelge jah kutsetele inimestelt, kes tekitavad tunne, nagu ütleksite “Põrgu jah!”

• Osta vähem materiaalseid asju

• Teie elus on vähem inimesi

• Kuulake paljude asemel ühte taskuhäälingusaadet

• Lugege vähem taskuhäälingusaadetes soovitatud raamatute asemel vähem raamatuid

• Teil on vähem korduvaid tellimusi

• Investeerige ja säästke rohkem raha, et saaksite ootamatute arvete pärast vähem stressi panna

• Võtke regulaarselt pause (kord kvartalis on minu jaoks tööd olnud)

Hirm seisab teie ees.

Seal on nii palju ühiseid hirme - ämblike hirm, lendamine, avalik esinemine, suremine, karjäärimuutused, kõrgused ja võib-olla isegi hirm ennast väljendada.

Hirm on mõistuse mõiste. Miski pole hirmutav ega hirmutav. Meie mõistus teeb selle valiku meie jaoks ja annab kõigele tähenduse.

Pildikrediit: popkunsti portreed

Hirmust saab üle ja sellepärast armastame hirmuga võitlemise lugusid. Olen kuulsalt rääkinud hirmunimekirjade koostamisest ja nende korraga löömisest.

Lahendus:

Purustage hirm pisikesteks tükkideks. Ärge vältige seda. Ärge laske sellel enam oma teel seista. Tehke otsus, et ületada kõik hirmud, mis teil on, ja olete lõpuks peatumatu.

Ärge laske närvidel end petta, et mõtlete, et kardate. Kõigil on närvid, kuid saame siiski edasi liikuda närvidega - olen isegi õppinud närve enda jaoks ära kasutama, kasutades neid täiendava energiaallikana.

Närvid ütlevad mulle, et olen õigel teel.

Olen ületanud oma hirmu avaliku esinemise ees ja hirmu lendamise ees - hirm ämblike ees on mul endiselt olemas, kuid töötan selle nimel :)

Tõelisest hirmust saab üle tahtliku harjutamise kaudu.

Surma mõiste käsitlemine.

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis - vana surmakastan. Surm on üks eluprobleeme, mis meil kõigil on ühine ja mida me ei suuda lahendada. Vabandame halbade uudiste pärast.

Surm võtab meid lõpuks ja see võtab ka teid armastavad inimesed läbi kogu elu.

"Lahendus surmaga toimetulemiseks ei ole selle ületamine, vaid selle aktsepteerimine"

Surm võib olla meie suurim motivaator, kui me sellel laseme. Kui olete aru saanud, mida surm kogu selle pimeduses tähendab, saate aru ka elust.

Te näete surma mitte probleemina, vaid faktina. See asjaolu muudab seda, kuidas näete kõike edasi liikumas. Minu jaoks kulus surmalähedaste kogemuste (peaaegu tapmine ja vähktõbi) nägemiseks, mis see on.

Surm pole kerge pill neelata. Ükski selline lühike blogipostitus ei anna teile kõiki vastuseid, mida tõenäoliselt soovite teada saada.

Ainus viis, kuidas ma surmareaalsusega hakkama saan, on minna sinna välja ja elada parimat neetud elu, kui vähegi suudad!

Kasutage oma elu selleks, et teha midagi, mis annab teile tähenduse, ja siis ei näe te enam surma, kui see teie peale tuleb.

Rahu, armastus ja austus - tänan lugemise eest.

Üleskutse tegevusele

Kui soovite oma tööviljakust suurendada ja õppida väärtuslikke häkke, siis tellige minu privaatsõnumite nimekiri. Samuti saate minu tasuta e-raamatu, mis aitab teil saada võrgus mängu muutvaks mõjutajaks.

Klõpsake siin, et kohe tellida!