12 profinippi, kuidas Corona viiruse pandeemia ajal kodust tööd teha

Corona viiruse puhangu ajal töötatakse kodust välja uusi väljakutseid. Siin on veterani kaugtöötaja parimad näpunäited kodust edu saavutamiseks.

Corona viirus sunnib miljoneid inimesi kodust tööle. Kontorist kodust tööle minemine võib alguses tunduda kergekäeline, kuid see pole alati ideaalne olukord. . Paljud kõrvalised töötajad tunnevad end kolleegidest eraldatuna, mille tagajärjel kannatavad kliendi- ja töösuhted. Vähenenud efektiivsus ja madalam väljundkvaliteet võivad ilmneda ka muutunud töökeskkonna saabumisel. kuna olete eemal vähenenud efektiivsusest, madalama väljundkvaliteediga kõik, kuna teie keskkond on muutunud.

Me pole lihtsalt piisavalt investeerinud mõttesse, kuidas kodus optimaalselt töötada, saavutades samas kõrge produktiivsuse, sujuva suhtluse ja tipptasemel professionaalse töö. Positiivsemal noodil; see on suurepärane aeg katsetada ja leida uusi viise oma töövoo optimeerimiseks!

Selles artiklis jagan teiega mõnda oma parimat nippi ja nippe, mis on saadud neli aastat tootlikkusega katsetamise ajal.

Neli aastat tagasi muutsin oma elu ... loobusin turvalisest 9–5-aastasest kontoritööst, et realiseerida oma unistus saada digitaalseks nomaadiks. Kindlat tööaega pole. Keegi ei pea mind füüsiliselt vastutavaks. Mingeid dikteeritud lõunatunde ja muid kontoripõhiseid rutiine ei olnud. Minusuguse vaba tujuka linnu jaoks oli suurepärane oma aja üle kontrolli omamine. Teisest küljest olin väga teadlik, et kui mu kliendid ei taju pidevat väärtust, on minu uus vabadus ohustatud. Selle peale ärkasin üles, kui korratu ja kergesti segane ma olin. Ja nüüd polnud kedagi teist süüdistada! See viis mind tootlikkuse, ajajuhtimise, mõistuse ja enesearengu teemadega tutvumiseks.

Allpool olev loetelu sisaldab minu soovitusi, mis põhinevad aastatepikkustel katsetel ja vigadel. See nimekiri on mõeldud teile inspiratsiooniks, kuidas oma tööpäeva kodukontorist üles ehitada. Kõik soovitused ei pruugi meie kõigi jaoks töötada, kuid usun siiralt, et isiklike rutiinide ja toimingutega katsetamine võib tuua suuri edusamme. Nagu ka veebisaitide optimeerimisega töötades, usun ma, et pidevas muutmises, testimises ja optimeerimises on suurepäraseid tulemusi.

3% -line paranemine võiks täna olla 3% -line paranemine kogu ülejäänud elu. Järgmisel kuul lisage veel 3% - jälgige, kuidas ehitate ja edenete!

Vaadake seda minu ideaalse päeva kodus töötamise valemit

1. Ärka üles tavalisel ajal ja hoia tavalist hommikurutiini Tee oma voodi - päeva esimene ülesanne - edukalt täidetud. Järgige oma tavalist hommikurutiini, riietuge isegi nii, nagu läheksite kontorisse. See kõik seisneb õiges meeleraami sattumises.
  2. Määrake iga päev päeva eesmärk. Päevaeesmärkide kirja panemine on parim nõuanne, mida ma saan anda. See sunnib sind keskenduma sellele, mis on sinu jaoks kõige olulisem. Kirjutamisprotsess annab selgust. Oma eesmärkide põhiprioriteedi järgi järjestamine aitab kaasa selgusele, mis võib suurendada teie võimalust igapäevast väljundit maksimeerida. Olge e-kirju lugedes tähelepanelik! Sageli langeme niimoodi, et teeme ülesandeid teistele, mitte endale. Võite proovida tõusta tavapärasest varem, et põhjalikumaks tööks ära kasutada vaiksemad hommikutunnid.
  3. Asendage oma tavaline pendelrong lühikese jalutuskäiguga (kui see on lubatud). Füüsiline liikumine ja värske õhk valmistavad teie vaimu ja keha positiivseks produktiivsuse päevaks. Jalutage ümber naabruskonna, et meelitada end päevaks kontorisse ette valmistama - teid hämmastab, kui erinevalt tunnete end naastes laua taga istudes.
  4. Spetsiaalse tööpiirkonna seadistamine Puhas korraldatud tööala aitab teie vaimu toota kvaliteetselt. Seadistage oma ekraan nii, et taustaliikumine ei segaks teid. Istuge mugavalt ergonoomilisse asendisse. Kaaluge sülearvuti ühendamist hiire ja suurema ekraaniga. Täitke veepudel ja asetage see käeulatusse, nii et te ei peaks lonksu vett saamiseks ennast segama. Pähklid ja kuivatatud puuviljad sobivad suurepäraselt vahepalaks, hoides veresuhkru tasakaalus kogu tööperioodi vältel.
  5. Esimese tööseansi ettevalmistamine Otsige üles need igapäevased eesmärgid, mille kirjutasite 2. sammus. Kui töötate meeskonnas, siis harjutage jagama oma igapäevaseid prioriteete grupivestluses Slackis või mõnes muus eelistatud rakenduses. Oluline on teada, mida teie meeskond teeb. See aitab meil ka enne katkestamist kaks korda mõelda, teades, et meil kõigil on seatud individuaalsed prioriteedid. Võimalike tähelepanuhäirete vähendamiseks optimeerige oma keskkonda. Pange uks kinni, keerake märguanded ja kõik muud abinõud, mis aitavad teil end täielikult keskenduda.
  6. Sukelduge sügavasse ja kvaliteetsesse töösse kuni lõunapausini. Kvaliteetne töö on parim, kui mõistus on tipptasemel ja keskendunud olekus, mida sageli nimetatakse “tsooniks”. Enamiku inimeste jaoks juhtub see hommikul, kui mõistus on pärast und puhanud ja hommikusöögist tõuseb veresuhkur. Kasutage ära oma maksimaalne arvutusvõimsus ja pühendage see oma päeva kõige tähtsamatele ülesannetele. Fookuse nihutamisel kulub väärtuslikku aega ja seetõttu tuleks katkestusi vähendada miinimumini. Sõltuvalt tähelepanu hajumisest võib tsooni, kus töötate kvaliteetset tööd, tagasi jõudmiseks aega kuni 20 minutit, kui üldse. Soovitan seda taskuhäälingusaadet umbes 6 vale kohta, mis purustavad teie tootlikkuse. Ka sinu enda meel võib sind tähelepanu kõrvale juhtida. Minu arvates on väga kasulik mõtteid hilisemaks kirja panna, võimaldades mul kiiresti minna tagasi oma ÜHE kõige olulisema ülesande juurde. Multitegumtöötlus muudab teid hõivatuks ja hõivatud pole produktiivne. Planeerige 5–10-minutine paus pärast 25–50-minutist tööd. Teades, et tulemas on paus, on selle kohvi, WC-pausi või sõnumi saatmise edasilükkamine lihtsam, kui te pole oma telefoni määranud „Ära sega”. Mõne mähkimiseks kasutage iga sügava tööseansi viimast viit minutit. Enda jaoks märkmete loomise protsess lihtsustab lõime hiljem ülesvõtmist.
  7. Lõpetage kindlaksmääratud ajal lõunapaus - sügavuti töötamine on suurepärane tunne ja võiksite lihtsalt jätkata! Aga ära tee. Teie energiatase on selleks hetkeks langenud ja vajate pausi, et tagada oma töö pidev kvaliteet. Nagu ka kontoris, kavandage lõunasöök kindlaksmääratud ajal. Kalendri aja blokeerimine on suurepärane viis nii lõuna- kui ka tööseansside seadmiseks. Miks mitte oma puhkuse ajal üles panna youtube'i videot koos mõne tööalase juhtumianalüüsiga või millegi muuga, mis on küll lõbus ja inspireeriv, kuid on siiski mõneti töökohane? See on ka hea aeg kolleegidega ühenduse loomiseks. Saate söömise ajal suhelda videokõne kaudu või jagada sõnumis isegi midagi kerget või naljakat.
  8. Jalutamine, venitamine või jooga Ärge unustage oma keha. Jagage istumist 5–15-minutise aktiivsuse järgi. See võib olla midagi, mida soovite. Isiklikult armastan lühikese jalutuskäigu kaugusel käimist. Selle liikumisaja jooksul saate harjutada tähelepanelikkust, nautides samas oma ümbrust, või valmistate meelt järgmiseks tööseanssiks ette järgmiste ülesannete kaalumisel.
  9. Tööala ettevalmistamine teiseks tööseanssiks Puhastage kõik jamad. Värskendage veevarusid ja suupisteid. Asuge oma asjadega funktsionaalses ja nauditavas järjekorras tagasi mugavasse asendisse.
  10. Kaasake pärast lõunat „madalasse“ tööseanssi. Pärast lõunat on tööseanss, kui vastate e-kirjadele, suhtlete kolleegidega, korraldate kliendikohtumisi ja korraldate oma järgmised sammud. Aju on pärastlõunasetel hetkedel lihtsalt vähem võimekas. Vähem töötlemisvõimsus ja rohkem kogunenud mõtteid aitavad kaasa väiksemale üldisele keskendumisvõimele. Kasutage seda aega teistele ligipääsetavaks saamiseks ja oma järgmise suure sammu ettevalmistamiseks. Aega saate kasutada ka järelmeetmete kavandamiseks, klientidega kohtumiste pidamiseks, vajaliku teabe kogumiseks, tegevusloendite koostamiseks ja nii edasi. Töötamine meeskonnas, kus järgite kõik samu sügava töö põhimõtteid ja aja blokeerimist, on suurepärane. Kuid toimiva süsteemi täielikuks rakendamiseks, kus kõik saavad aru ja püüavad järgida samu reegleid, on sageli vaja juhtimist.
  11. Lõpetage tööpäev meditatsiooni, hindamise ja üleminekuga. Meeleteadlikkuse harjutamine aitab meelt rahustada ja ebavajalikest mõtetest lahti lasta. Meditatsioonirakenduse kasutamine 10 minutit on suurepärane viis aidata teil üle minna räpast meeleolukorrast pärast tööd. Meditatsioon aitab teil liikuda praegusesse ja armastavasse meeleseisundisse, võimaldades teil paremini suhelda iseenda ja teistega. 2 minutit järelemõtlemist oma tööpäeval võib samuti aidata teil välja selgitada, mis hästi toimis ja mida saaksite homse päeva jooksul parandada. Kiidake end tehtud pisiparanduste eest. Väärtustage läbikukkumisel saadud kogemusi ja otsige õppetunde. Teie jaoks toimiva töö leidmine võib võtta aega ja püsivus on võtmetähtsusega.
  12. Logige välja, sööge mõnusat õhtusööki ja elage täisväärtuslikku elu Ehkki teie töö võib olla teile väga huvitav, ärge püüdke töötada hilja õhtul. Liiga pikendatud tööpäevad mõjutavad järgmisel päeval teie võimeid negatiivselt. Meie meel vajab puhkamist ja ühenduse katkestamist. Magame paremini, kui läheme magama rahuliku meelega. Magamatus on põhjustatud sellest, et me ei lase õhtusel ja öisel ajal meie meelel töödelda, lõõgastuda ja lahti ühendada. Seetõttu peaks tööaja peatamine enne magamaminekut olema vaieldamatu reegel. Nautige elu, tehes midagi lõbusat! Lõdvestu ja ole kohal. Sõbranna õpetas mulle väärtuslikku õppetundi, kui ta jagas minuga, et parim kingitus, mida ma talle kunagi anda saan, on minu täielik tähelepanu. Laske kvaliteetaega veeta koos nendega, keda armastate - muutke see tegelikult prioriteediks. Sest muidu, mille nimel me tegelikult töötame?

Kas teile see artikkel meeldis?

Alustage nende sammudega katsetamist juba täna ja uurige, mis teie jaoks sobib! Hinnake progresseerumist ja õppige vigadest.

See artikkel on kirjutatud eesmärgiga aidata teisi kodus töötavaid inimesi praeguse ja käimasoleva Corona viiruse pandeemia ajal.

Kui teil on muid suurepäraseid koduseid ideid, mida see artikkel ei hõlmanud, lisage kommentaar. Näpunäidete ja näpunäidete jagamine on suurepärane võimalus aidata meil kõigil välja selgitada, mis töötab ja mis mitte.

Kas teil on kogemusi ja nõuandeid, kui töötate koduste lastega kodus? Mulle meeldiks sellest rohkem teada saada, nii et palun jätke kommentaar allpool!

Aidake teisi, jagades seda artiklit oma sõbrale või kolleegile.

Vaid mõne klõpsuga saate selle otse kellelegi saata, plaksutada, et seda meediumis reklaamida või sotsiaalmeedias jagada. Keegi teine ​​võib tänu teile seda lugeda ja sellest kasu saada. Aitäh ❤

Et seda teost optimismi alt kinni hoida, tahaksin jagada oma lemmiktsitaati:

"Muutuste ajal pärandavad õppijad maa, samal ajal kui õppinud saavad end ilusti varustada maailmaga, mida enam pole."
- Eric Hoffer