10 sammu, kuidas täna oma 10 aasta plaani kirja panna.

Milline on teie tähelepanu täna? Kui te ei plaani oma elu, siis plaanivad teised inimesed seda teie jaoks (pole soovitatav rada)

Rääkisin eile mõne sõbraga ja märkasin hiljuti, et olin eakaaslaste seas sageli ainus, kellel oli see rumalalt pikk märge telefonis, kuhu kirjutasin üles selle, mida ma tahan, et mu elu järgmise paari aasta jooksul välja näeks. See aitas mul palju saavutada tavalisest enamat viimastel aastatel. Nii et siin on veel üks elu häkk.

1. Võtke dušš ja mõelge, kes arvasite, et saate täna, 10 aastat tagasi. Seejärel mängige sama treeningut, 10 aastat pärast seda.
  2. Kirjutage järgmised 10 aastat täppide punktidele.
  3. Kirjutage iga aasta alajaotis: (tervis, tegevused, rikkus, pärand)
  4. Ärka üles ja mõtle, milline sa tahaksid olla, kui sa sureksid 10 aasta pärast. Mis teile meeldiks? See on sinu elu eesmärk. Ärge oodake 60-aastaseks saamist, et seda realiseerida.
  5. Kord kuus jalutage pargis või mõelge nii, et arvate, et tahate olla 10 aasta pärast. (See on meditatsiooniharjutus, mida saate teha nii tihti kui soovite.
  6. Kirjutage, milline soovite 10 aasta jooksul visuaalselt olla (esinemised, tegevused, rikkused, pärand). See visualiseerimine on tegelikult olulisem kui see, mida arvate, kuna see on laiskuses motivatsioonielementideks.
  7. Kirjutage mitu lisa eesmärki, mis pole teie elu eesmärk, kuid oleks tore lisada oma täielikult täidetud elu. Need on teie elustiili eesmärgid.
  8. Igal aastal peaks teil siis olema neli põhiteadet (tervis, tegevused, rikkus, pärand)
  9. Vähemalt kord nädalas peaksite mõtlema oma elukäikude nimekirjale ja tuletama endale meelde, mis on need esemed, mida peate sel aastal täitma, või värskendage või eemaldage ka üksusi, mida te ei pea enam mõistlikuks. See on osa visualiseerimisprotsessist, mis suurendab teie võimalusi unistused teoks teha.
  10. Kirjutage igal kümnendil 10-aastane plaan. Kuid ärge unustage üle vaadata oma viimase 10 aasta plaan, et näha, mis te tegelikuks tegite ja mis on teie plaani variatsiooniaste võrreldes tegeliku eluga.

Kui teil on elupäästmise vastu huvi, lugege seda sarja siin, siin ja siin või vaadake tühjadel aegadel ka minu Youtube'i esitusloendit.

Minu senine suurim elutarkimise artikkel: [Lifehacking] aeg. Ja kuidas seda oma piiratud eluajal hästi kasutada.