10 ilukirjanduslikku keskmist kirjanikku jagavad oma kuumimaid nõuandeid kirjutamise alustamiseks

Võib-olla pole nad nii rumal, kui arvate ...

AllikasAllikas

Jasper: “Kunagi ammu alustasid kõik kirjanikud oma lugusid, ükskõik mis nad olid, samamoodi. Ja see töötas. See oli kõigi suleseppade jaoks standardne. Ma ei tea, miks keegi selle fraasi kasutamise lõpetas. Kavatsen selle ühel aastal vastu võtta. ”

Allikas

Sonja: “Mulle meeldib fantaasiast kirjutades karakterisse riietuda, see ajab mind tuju. Mõnikord viskan enne pliiatsi paberile panemist romantilise rüü ja luige haldjaspuusse ning see muudab kõik oluliseks. Õigete rõivaste kinkimine ei jäta minu kujutlusvõimet kunagi õhku. ”

Allikas

Robert: „Suhtun kirjutamise alustamisse tõsiselt ja istun külmas, pimedas garderoobis. Kraapisin sõnu pliiatsi ja tindiga sammulehele. Mul oli kombeks kasutada sulepead, aga mu papagoil jooksid suled otsa. ”

Allikas

Daam Veronica: “Helistan oma neiule ja palun tal seda teha. Pole mõtet töötajaid omada, kui te ei saada neid nende tüütute ülesannete täitmiseks, mida te pigem ei teeks. See vabastab mind sellest, et saan sõpradega tiffinit nautida ja inimeste kohta lugusid vahetada. ”

Allikas

Jessica: “Kirjutamist on lihtne alustada. Kasutan krundigeneraatori rakendust. Täna soovitas mul helistada oma peategelastele "röstsaiaks" ja "kulmudeks" ning lasta neil kohtuda kalakaupmehe poes. Kui geniaalne! Ma poleks kunagi ise seda mõelnud. ”

Allikas

Max: “Külastan väikest antiigikauplust ja leian ideid vanade postkaartide tagaküljest. Paljud neist on pärit Inglismaalt, nii et kirjutan palju ilmast ja sellest, kes on pärastlõunal minuga teed võtmas. ”

Allikas

Felicity: “Seadsin stopperit ja annan endale 60 sekundit, et kirjutada üles võimalikult palju asju, mida ma ruumis näen. Panin nad siis kõik ühte lugu. Eile kirjutasin sellest, kuidas teerätik kuivatas terve pannide komplekti. Ma olin köögis. ”

Allikas

Tabitha: „Vaatan oma sõbra Facebooki seina, et näha, mida ta on ette võtnud, ja kujundada oma seiklused lugudeks. Eile kirjutasin ühest poomisest naisest, kes ei mäletanud, kuhu ta kingad jättis. Täna hommikul pennistasin ühe loo naisest, kes kulutas majapidamisraha kingadele ja peavalu pillidele. ”

Allikas

Gary: „Ma saan palju e-kirju ja pole põhjust, miks nad peaksid raisku minema. Kasutan iga loo esimest rida ja lisan selle teisele. Näiteks "teenitavate preemiate summa pole piiratud, kuna teie lool on keskmiselt kümme fänni ja te olete fantastiline, nii et ma annan teile need tasuta litsentsid". Tunnistan, et see vajab natuke tööd, kuid olen kindel, et olen kindla loo alguse saanud. “

Allikas

David: “See aitab, kui ma näppisin kohalikku surnuaeda ja loen hauaplatsi pealdisi. Ideede paljusus voolab, kui panen tähele inimeste veidraid vanu nimesid ja nende kirjeldamiseks kasutatud sõnu. See on minu viimane: „Siin asub Ferdinand Finglebaum, häbiasi. Kaasa ei jätnud tema kallis naine Violeta. Mul on tema elu ja surma kohta palju süžee ideid. ”

Need fiktiivsed keskmise suurusega kirjanikud nõustuvad, et nad ei pahanda, et te kasutate oma ideid "kuidas kirjutada hakata", kui jätate allpool oma edu kohta kommentaari.

Autoriõigused © 2020 Bridget Webber. Kõik õigused kaitstud

Kui teile see lugu meeldis, võivad teile meeldida ka järgmised: