# 1 - kuidas juhtida edukat personalivõrku

See on #Staffnetworkseries'i esimene blogipostitus, mille eesmärk on abistada kõiki, kes praegu töötavad või on huvitatud personalivõrgu juhtimisest, samuti töökohtadest, kes kaaluvad nende käivitamist.

Ajay

Minu võrgustiku nimi on iCAN (kindlustuskultuuriteabe võrgustik) ning me esindame BAME ja rahvusvahelisi kolleege kogu kindlustusvaldkonnast. Alustasime 2017. aasta mais ja oleme kogunud üle 700 liikme.

Meie edu retsept (nagu mu eelmistes võrkudes) seisneb teie võrgu juhtimises nagu ettevõte. Sihtide ja eesmärkide seadmine, mõõdetavate KPI-de loomine ja mis kõige tähtsam, oma liikmelisuse nõudmiste ja vajaduste kuulamine.

Meie praegune ja tulevane nägemus eeldab tööstuses mitmekultuurilisuse häält - oleme oma turundusvõimalustesse investeerimisega lühikese aja jooksul sellise edu saavutanud ja see on meie jaoks end ära tasunud, sest ettevõtete ja ajakirjanduse nõuandeid meilt küsitakse. . Meie praegune teema on “Mõju aasta”, nii et iga tegevus on keskendunud muutustele.

Meie tulevikuvisioon on avaldada reaalset mõju BAME / rahvusvaheliste kolleegide karjääridele kogu meie sektoris.

Nathan

Auto Traderis tegutsev BAME-võrk on kirglik grupp inimesi, kes koondavad kogu ettevõtte kolleege, et tähistada multikultuursust, julgustades kaasatust.

AT BAME-i võrk on eksisteerinud umbes kaks aastat ja sündis järeltulijana meie igavesti arenevale D & I strateegiale Auto Traderis.

Olen AT BAME-i võrku juhtinud selle loomisest peale ja istun ka Auto Traderite mitmekesisuse ja kaasatuse gildis (komitee).

Eduka personalivõrgu juhtimiseks on minu arvates ülioluline, et selle liikmed tunneksid põhjalikult oma vajadusi. See eeldab võrgustiku liikmetega head läbisaamist, paljude küsimuste esitamist ja kuulamist, kuid sõltuvalt teie organisatsiooni struktuurist ei pruugi see iseenesest olla kerge saavutatav.

Kui teil on selge arusaam oma võrgu praegusest tundest ja ambitsioonidest ning pilt sellest, mida soovite oma loomiseks (kogutud vajaduste põhjal), saate selle muuta SMART-eesmärkideks ja plaaniks.

Maarja

Ma olen PwC multikultuurse ettevõtlusvõrgustiku (MBN), mis on kestnud alates 2015. aasta suvest, kaasesimees. Võrgustiku eesmärk on tähistada meie Ühendkuningriigi ettevõtte mitmekultuurilisust, tunnistades, et firmas on inimesi üle 100 erinevast rahvusest ja kultuuriteadlikkus on maailmaturul üha kasulikum oskus. Eduka võrgu käitamiseks usun, et vajate mõnda asja, sealhulgas:

• Pühendunud ja mitmekesine meeskond - meeskond suudab võrgustiku luua või katkestada, kui õnnistuseks on meeskonna liikmed, kes on pühendunud eesmärgi saavutamisele ja nõutav raske töö.
  • Tugi ülalt alla teie ettevõttes - teie ettevõtte juhtkonna ja kogu ettevõtte töötajate toetus, kes osalevad teie üritustel ja on su võrgustiku hea töö suursaadik
  • Põnevad ideed - igaüks saab korraldada kanepikannu ja mõne külalisesinejaga ürituse, mis teeb teie üritused teistsugusteks?
  • Eelarve! - teie võrk vajab raha ideede rahastamiseks ja nende ellu viimiseks
PwC multikultuurse ettevõtlusvõrgustiku aastalõpuüritus

Jerome

Eduka personalivõrgu juhtimiseks on oluline, et teie põhimeeskonna koosseisu oleksid kaasatud mõttekaaslased kirglikud inimesed, nagu teised on juba eespool maininud. CBAME-i võrgustikul, mille juhataja mul on, on näiteks 12-liikmeline komitee, mis hõlmab Ühendkuningriiki (London, Telford ja Worthing).

Hankige abi kogu oma ettevõttest, sealhulgas personalijuhtidelt, strateegiameeskondadelt, aga ka mitmekesisuse ja kaasatuse meeskonnalt (kui teil see on olemas). Kui teil on kõrgema juhtkonnaga liitlasi, aitab see teil kiirendada oma mõju ja häält ning tagab loodetavasti ka eelarve saamise. !

Lisaks peate esimehena tagama, et teil on plaan ja strateegia, st teate enne, kui keegi küsib, mida soovite teha. Ma tulin plaani välja sellega, et vaatasin teisi võrgustikke ja vestlesin teiste inimestega, kes haldasid võrke ja pidasid meie komisjonis mitu ajurünnakut.

Veel täna arutame selle üle, milline on meie ülim visioon võrguga, ja meil on juba varakult olnud täitjasponsor, mis aitab. Meie praegune eesmärk on majanduskasv, ulatudes kõigisse ettevõtte valdkondadesse, et neile meie võrgustikust teada anda. Praegu on meil 250 liiget ja meie hinnanguline rahvaarv BAME on 1000, nii et meil on veel palju tööd teha. Meie eesmärk on jätkata ja maksimeerida mõju.

Aitäh, et lugesite!

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust allpool:

Ajay Mistry (vahendamine ja iCAN)

Nathan Dyke (autokaupleja, BAME võrgujuht)

Jerome Grant (Capgemini, CBAME võrgu kaasesimees)

Mary Agbesanwa (PwC MBN ja NYT võrk)

Järgmine nädal: kuidas juhtida edukat üritust